Всесвітній день людського духу

Всесвітній день людського духу

Всесвітній день людського духу відзначається 17 лютого щороку.

Схожі події:
Міжнародний день турботи про себе
Міжнародний день прийняття себе
Свято людського світла (День внутрішнього світла)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Всесвітнього дня людського духу

Це свято було засновано у 2003 році філософом правди та мудрості, а також автором багатьох книг Майклом Леві. Можна сказати, що це свято пропаганди людського духу, який живе творчим, мирним, люблячим життям і яким ми, насправді, завжди повинні були б жити. Адже, коли ми дозволяємо будь-якому негативу поглинути нас і не робимо жодних дій, то ми потрапляємо у рабство своїх хибних ідей, уявлень та догм, які не приносять ні радості, ні щастя.

Людський дух

Людський дух – це духовна та ментальна частина людства. Християни підкреслюють, що людський дух є справжньою людиною, суттєвою частиною її існування, включаючи наш інтелект, емоції, страхи, пристрасті та творчість. Всесвітній день людського духу нагадує нам всім прості способи, за допомогою яких ми можемо об’єднуватись і посилювати один одного.

Як відзначають цю подію?

Цього дня людям у всьому світі пропонується приділити 2 хвилини свого життя на тишу. О 15:00 за східним часом всі, хто має бажання, приєднуються до медитації, аби вкотре усвідомити дух свободи та миру, який живе в кожному з нас. Тиша – простий інструмент, що пов’язує нас усіх, у тиші ми оновлюємось та освіжаємось. Це допомагає нам відчути задоволеність життям та прийняти той факт, що у нас немає відповідей на всі запитання, але це може бути на краще. У світлі цього дня ми повинні практикувати багато доброти, вдячності, уважності та любові до себе.

Найкраще цей день присвятити таким практикам як йога, медитація, молитва, співання мантр. Можна також провести день наодинці із природою. Робіть усе, що наближає вас до своєї справжньої, щирої та чистої суті. Також, можна приєднатися до всіх учасників за хештегом #HumanSpiritDay і поділитися своїми думками у соціальних мережах.

Позначки:
Copy link