Всесвітній день досліджень раку

Всесвітній день досліджень раку

Всесвітній день досліджень раку (World Cancer Research Day), що відзначається щорічно 24 вересня, є глобальною ініціативою, яка підкреслює важливість досліджень раку та неоціненний внесок дослідників у всьому світі. Цей день присвячений підвищенню обізнаності громадськості про важливість безперервних досліджень для поліпшення показників виживання, підвищення якості життя хворих на рак і зменшення кількості людей, які страждають від цього руйнівного захворювання.

Історія виникнення Всесвітнього дня досліджень раку

Вперше 11 провідних організацій, включаючи Міжнародний союз боротьби проти раку (UICC), об’єдналися, щоб відзначити 24 вересня як Всесвітній день досліджень раку. Ця глобальна кампанія була ініційована з метою привернути увагу до надзвичайного впливу досліджень і видатного внеску дослідників раку в усьому світі. Ініціатива була розроблена відповідно до цілей Всесвітньої декларації проти раку, просуваючи дослідження раку і підтримуючи його динаміку.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день дослідження раку молочної залози
✔️ Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями
✔️ Всесвітній день боротьби з раком молочної залози

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Глобальний тягар раку

За даними Міжнародного агентства з вивчення раку, у найближчі роки рак стане основною причиною смертності в усьому світі. За оцінками, до 2030 року щорічно буде реєструватися 21,6 мільйона нових випадків захворювання на рак і 13 мільйонів смертей, пов’язаних з раком. Це означає, що кожні 1,5 секунди в однієї людини діагностують рак, а майже кожні 2 секунди одна людина помирає від цієї хвороби. Зі збільшенням тривалості життя проблема раку стає ще більш актуальною, що вимагає невідкладних дій для полегшення його тягаря.

Сила глобальної співпраці

Європейська асоціація з вивчення раку є почесним партнером Всесвітнього дня досліджень раку. Цей день був заснований завдяки співпраці різних організацій, асоціацій та дослідників з усіх куточків світу. Колективна мета – перемогти рак, підкреслюючи важливість глобальної єдності в дослідницькій діяльності.

Всесвітній день боротьби проти раку – це більше, ніж просто щорічне календарна подія, це заклик до дії. Цей день заохочує всіх об’єднатися для сприяння дослідженням. Кінцевою метою є підвищення рівня виживання, покращення якості життя та зменшення кількості людей, у яких діагностують рак.

Всесвітній день боротьби проти раку слугує потужним нагадуванням про вирішальну роль, яку відіграють дослідження у глобальній боротьбі проти раку. Оскільки ця хвороба продовжує вражати мільйони людей по всьому світу, потреба в новаторських дослідженнях, співпраці та глобальній єдності стає ще більш першочерговою.

Позначки:
Copy link