Міжнародний тиждень клоунів

Міжнародний тиждень клоунів

З 1 по 7 серпня кожного року клоуни по всьому світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний тиждень клоунів.

Історія виникнення Міжнародного тижня клоунів

Тиждень клоунади бере свій початок у 1950-х роках, спочатку він відзначався у скромних масштабах. Вважається, що його ініціатором був Волт Севідж.

Всі звикли бачити клоунів завжди усміхненими та кумедними, вважаючи їх життя суцільними веселощами. Але смішити людей – це важка праця, до якої треба ставитися з повагою. Цю ідею у 1967 році захотіли донести до всіх члени Американського клубу клоунів, подавши прохання у сенат про зазначення першого тижня серпня Днями клоунів.

Першою головою Національного тижня клоунів у США став член клубу Clowns of America Білл Бейлі. Саме він переконав конгресменів у необхідності проведення щорічного заходу та домігся запрошення всіх членів клоунського клубу до Сенату у Вашингтоні.

Схожі події:
🎪 Міжнародний день цирку
🎪 День фокусника (День диму і дзеркал)
🎪 Міжнародний день жонглерів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Однак розв’язання цього питання завершилося лише у 1971 році, коли 2 серпня президент Ніксон підписав резолюцію про оголошення тижня клоунів офіційним національним святом. Зараз воно визнане у багатьох країнах світу, тому набуло статусу міжнародного. Сьогодні Міжнародний тиждень клоунади відзначається в усьому світі безліччю розважальних заходів, включаючи клоунські вистави.

Відзначення Міжнародний тиждень клоунів – це:

  • Данина поваги до ремесла. Цей тиждень вшановує клоунів у всьому світі, визнаючи їхні невпинні зусилля, спрямовані на поширення радості.
  • Можливості працевлаштування для клоунів. Безліч заходів, що відбуваються протягом тижня, гарантують багатьом клоунам добре оплачувані концерти, що поповнюють їхній дохід.
  • Цей особливий тиждень пропонує всім бажаючим можливість розслабитися, насолодитися і розважитися під час клоунських виступів.
Позначки:
Copy link