Міжнародний розгрузочний день

Міжнародний розвантажувальний день

Що це за день?

Міжнародний розвантажувальний день як свято, з’явилося порівняно недавно, він відзначається в календарі прибічниками здорового харчування. Встановлений він 5 січня невипадково: це перші дні після святкування Нового Року та Різдва, у наших співвітчизників обов’язково асоціюється із щедрими застіллями та вживанням спиртних напоїв. Необачність в їжі та її обсягах призводить до небажаних наслідків для людського здоров’я.

Як відзначати Міжнародний розвантажувальний день?

Щоб після масових гулянь не додати у вазі і не придбати проблем шлунково-кишкового тракту, рекомендується узяти на замітку дату 5 січня. Зовсім не обов’язково переходити на жорстке голодування, проте харчове розвантаження буде дуже навіть корисним! Краще поступово на якийсь час перейти на легкі блюда, не переобтяжені жирами і вуглеводами. Прибічники дієтичного дня радять відмовитися від газованих напоїв і алкоголю.

Схожі події:
🥗 День фуршету
🥗 День здорового харчування
🥗 Всесвітній день здорового харчування
Почитайте про ці події та дізнайтеся, що являє собою харчова піраміда, а також яке значення в здоровому харчуванні має глікемічний індекс їжі.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Усе це спрямовано на те, щоб привести в норму обмінні процеси в організмі, дати йому відновитися і перейти в звичний ритм життя. У розвантажувальний день бажано вживати більше рідин, таких як очищена вода без газу, трав’яні чаї, домашні несолодкі компоти.

🎁 Подарунки на Міжнародний розвантажувальний день

Їжа для відмінної форми. Рецепти апетитних страв на кожен деньЇжа для відмінної форми. Гордон Рамзі
Їжа для ментального здоров'я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожностіЇжа для ментального здоров’я. Ума Найду
Магнітний планер Plans Come True МенюМагнітний планер «Меню»
English Student 95 карток для вивчення англійської згідно з програмою МОН: Здорове харчуванняКартки для вивчення англійської: Здорове харчування
Вінілові наклейки Ми є те що ми ЇмоВінілові наклейки «Ми є те, що ми Їмо»
Ідеї подарунків на Міжнародний розвантажувальний день

Коли будемо відзначати Міжнародний розвантажувальний день?

РікДатаДень тижня
20215 січняВівторок
20225 січняСереда
20235 січняЧетвер
20245 січняП’ятниця
20255 січняНеділя
Позначки:
Copy link