Міжнародний день зебри

Міжнародний день зебри

31 січня відзначається Міжнародний день зебри. Ініціаторами впровадження цього дня стали природоохоронні організації, метою яких є збереження цих унікальних смугастих тварин. 

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про зебру

Цікаві факти про зебру

Зебра

Для захисту від хижаків у дикій природі зебра має такі пристосування, як смуги, здатність розвивати швидкість до 80 км/год і гострий нюх. Але все це не може допомогти проти корисливості та жадібності людей, які заради наживи готові знищувати все живе. Тому інші люди, які цінують життя у будь-якому прояві, повинні захищати безвинних та беззахисних тварин.

Схожі події:
🐘 Всесвітній день слонів
🐅 Міжнародний день тигра
🐊 Всесвітній день крокодила

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета заснування події

Вчені намагаються привернути увагу громадських організацій та політиків до проблеми зменшення численності травоїдних, у тому числі й зебр. Вони наголошують на тому, що подібне ставлення швидко призведе до порушення харчового ланцюжка у природі, спричинить зникнення інших тварин та рослин, уповільнить кругообіг корисних мінералів та інших речовин з ґрунту до рослин. У деяких регіонах це може призвести до виникнення голоду та епідемій, тому вирішувати питання захисту потрібно негайно, не чекаючи появи непоправних наслідків.

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про мавп

цікаві факти про мавп
Позначки:
Copy link