Міжнародний день тропіків

Міжнародний день тропіків

Міжнародний день тропіків (International Day of the Tropics) проводиться 29 червня. 14 червня 2016 року ООН було прийнято рішення проголосити 29 червня Міжнародним днем тропіків. Дата визначення була обрана у зв’язку з річницею дебютної «Доповіді про стан тропіків».1

Схожі події:
🌴 Всесвітній день навколишнього середовища
🌴 Міжнародний день лісів
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Тропіки

Тропіки займають 40% всієї нашої планети. Вони є домівкою для 80% живих істот – рослин, тварин. На цій території проживає понад 800 млн людей. Близько 20% мешканців цього поясу не мають доступу до питної води. У цій зоні третина людей стикається із труднощами, пов’язаними з отриманням електроенергії. Через це діти не можуть навчатися, виконувати домашні завдання після настання темряви, сім’ї не мають безперешкодного доступу до інтернету, промисловість та крамниці не можуть вмикати охолоджувальні системи. На вирішення проблем, пов’язаних з інфраструктурою та екологією у зонах тропіків, необхідно постійно виділяти кошти. 

Мета Міжнародного дня тропіків

Мета цього дня полягає у зверненні уваги на проблеми, пов’язані із тропіками, які потребують якомога швидшого вирішення.

Коли будемо відзначати Міжнародний день тропіків?

РікДатаДень
202429 червняСубота
202529 червняНеділя
202629 червняПонеділок
202729 червняВівторок
202829 червняЧетвер
  1. https://www.un.org/en/observances/tropics-day []
Позначки:
Copy link