Міжнародний день поінформованості про метод «кенгуру» у виходженні недоношених дітей

Міжнародний день обізнаності про метод «кенгуру» у виходженні недоношених дітей

Щороку 15 травня відзначається Міжнародний день обізнаності про метод «кенгуру» у виходженні недоношених дітей (International Kangaroo Care Awareness Day), присвячений популяризації та підвищенню обізнаності про переваги та важливість догляду за новонародженими та недоношеними дітьми за допомогою кенгуру.

Кенгуру-догляд — це метод утримання та догляду за немовлятами, особливо недоношеними, у контакті «шкіра до шкіри» з їхніми батьками або опікунами. Ця практика забезпечує численні переваги, включаючи покращений зв’язок між немовлям і опікуном, підвищену фізіологічну стабільність, кращу регуляцію температури та оптимізоване грудне вигодовування.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день передчасно народженої дитини
✔️ День немовляти
✔️ День неонатолога
✔️ День кесаревого розтину

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день організації, медичні працівники та батьки діляться особистим досвідом, історіями успіху та науковими доказами, які підтверджують практику догляду за кенгуру. Метод “кенгуру” як важливий компонент догляду за новонародженими та недоношеними немовлятами значно покращує медичні показники та сприяє здоровішому старту для цих вразливих дітей.

Позначки:
Copy link