Міжнародний день молодих орлів

Міжнародний день молодих орлів

Міжнародний день молодих орлів (International Young Eagles Day) – це особливий день, присвячений надиханню та навчанню молоді авіації. Ця подія, яка проходить у другу суботу червня, організована Асоціацією експериментальних літаків (EAA, сайт організації eaa.org) і надає дітям віком від 8 до 17 років можливість випробувати авіацію та максимально близько бути дотичним у цей день до цієї професії.

Мета Міжнародного дня молодих орлів – заохотити більше молодих людей захоплюватися авіацією як хобі, так і як професією.

У 2024 році Міжнародний день молодих орлів відзначається 8 червня.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день авіації і космонавтики
✔️ Міжнародний день цивільної авіації
✔️ День авіації України
✔️ Міжнародний день бортпровідника

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У Міжнародний день молодих орлів пілоти-волонтери з усього світу жертвують свій час і ресурси, щоб організувати для дітей та молоді безкоштовні польоти на невеликих літаках або гелікоптерах. Ці польоти дають дітям шанс дізнатися про авіацію, отримати натхнення, мотивацію та профорієнтацію. Багато учасників також знайомляться з молодіжними програмами EAA, які включають стипендії, семінари та інші ресурси, покликані допомогти молодим людям дослідити свою пристрасть до авіації. Пропагуючи авіаційну освіту через Міжнародний день молодих орлів, EAA сподівається надихнути майбутні покоління пілотів і інноваторів, які зроблять значний внесок у цю захоплюючу сферу.

Коли будемо відзначати Міжнародний день молодих орлів?

РікДатаДень
20248 червняСубота
202514 червняСубота
202613 червняСубота
202712 червняСубота
202810 червняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link