Міжнародний день курців трубки

Міжнародний день куріння люльки

Міжнародний день куріння люльки присвячений прихильникам куріння люльки та загалом цій давнішній традиції. З моменту його започаткування у 2008 році, курці люльок по всій земній кулі почали об’єднуватися 20 лютого, щоб відсвяткувати це унікальне свято. Куріння люльки – це не про шкідливу звичку, насправді, це посилання на минуле, традиції та наше коріння. Куріння люльки – це ціла субкультура зі своєю історією. Люлька – найдавніше пристосування для куріння. Найдавніша знахідка вказує на винайдення люльки більше ніж 5000 років тому.

Цікаві події: Міжнародний день відмови від паління та Всесвітній день легенів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

 В Україні куріння люльки також було популярним, особливо, серед козаків – “добра люлька” мала таке ж значення, як і «ясна зброя». Нідерланди ж у 2015 році визнали куріння люльки частиною своєї національної спадщини. То ж, можемо зрозуміти, що для багатьох народів це дійсно важлива частина історії, яка варта вшанування.

Місією цього свята є всесвітнє об’єднання курців люльки, пов’язаних спільною любов’ю до куріння, взаємоповагою і доброзичливістю, а також розвиток зв’язків у світі на честь дружби та святкування братства курців люльок.

Раз на рік курці по всьому світу відзначають благородне мистецтво куріння люльок, використовуючи власні витвори мистецтва – люльки з бріару або з глини. Куріння люльок має свою філософію.У сучасному суєтному світі ми працюємо, беремо відповідальності у своїй роботі, своїй сім’ї та у всіх аспектах того, що ми робимо, щоб вижити та досягти чогось у світі. Цінності дуже швидко змінюються, а куріння люльки ніби навпаки заземлює нас, змушуючи зробити крок назад і усвідомити вічні цінності, які ніколи не вийдуть в з моди. 

Позначки:
Рекомендовано
Цей день почав відзначатися від 26 листопада 2007 року, коли…