Міжнародний день курців трубки

Міжнародний день куріння люльки

Міжнародний день куріння люльки присвячений прихильникам куріння люльки та загалом цій давнішній традиції.

Цікаві події:
🚬 Міжнародний день відмови від паління
🚬 Всесвітній день легенів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія започаткування Міжнародного дня куріння люльки

З моменту його започаткування у 2008 році, курці люльок по всій земній кулі почали об’єднуватися 20 лютого, щоб відсвяткувати це унікальне свято. Куріння люльки – це не про шкідливу звичку, насправді, це посилання на минуле, традиції та наше коріння. Куріння люльки – це ціла субкультура зі своєю історією. Люлька – найдавніше пристосування для куріння. Найдавніша знахідка вказує на винайдення люльки більше ніж 5000 років тому.

 В Україні куріння люльки також було популярним, особливо, серед козаків – “добра люлька” мала таке ж значення, як і «ясна зброя». Нідерланди ж у 2015 році визнали куріння люльки частиною своєї національної спадщини. То ж, можемо зрозуміти, що для багатьох народів це дійсно важлива частина історії, яка варта вшанування.

Мета події

Місією цього свята є всесвітнє об’єднання курців люльки, пов’язаних спільною любов’ю до куріння, взаємоповагою і доброзичливістю, а також розвиток зв’язків у світі на честь дружби та святкування братства курців люльок.

Як відзначають Міжнародний день куріння люльки?

Раз на рік курці по всьому світу відзначають благородне мистецтво куріння люльок, використовуючи власні витвори мистецтва – люльки з бріару або з глини. Куріння люльок має свою філософію.У сучасному суєтному світі ми працюємо, беремо відповідальності у своїй роботі, своїй сім’ї та у всіх аспектах того, що ми робимо, щоб вижити та досягти чогось у світі. Цінності дуже швидко змінюються, а куріння люльки ніби навпаки заземлює нас, змушуючи зробити крок назад і усвідомити вічні цінності, які ніколи не вийдуть в з моди. 

Позначки:
Copy link