Міжнародний день купання голяка

Міжнародний день купання голяка

Міжнародний день купання голяка (International Skinny Dip Day) – це жартівливе і нетрадиційне щорічне свято, яке зазвичай відзначається у другу суботу липня. Хоча це свято може викликати і сміх, і здивування, цей день означає більше, ніж просто купання голяка. Він пропагує бодіпозитив, заохочує свободу самовираження, а також святкує радість і звільнення від перебування на природі.

У 2024 році Міжнародний день купання голяка припадає на 13 липня.
Схожі події:

✔️ День ходіння босоніж
✔️ Міжнародний день прийняття себе
✔️ Міжнародний день натуристів (День нудиста)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Захід координується Американською асоціацією нудистського відпочинку (AANR) і відкритий для всіх, хто хоче взяти участь у веселому, нетрадиційному вшануванні людського тіла. У цей день люди по всьому світу заохочуються зануритися у свої приватні басейни, відокремлені пляжі або спеціально відведені для натуристів місця, щоб відчути свободу і насолоду від купання без одягу. Цей день покликаний розширити межі, кинути виклик суспільним нормам щодо наготи, а також сприяти прийняттю та поціновуванню наших тіл такими, якими вони є.

Міжнародний день купання голяка – це не лише про сам акт купання, але й про основоположні принципи бодіпозитиву та самоприйняття. Це день, коли учасники, вільні від обмежень одягу, можуть по-справжньому оцінити і полюбити своє тіло, а також відчути унікальний зв’язок зі світом природи.

Коли будемо відзначати Міжнародний день купання голяка?

РікДатаДень
202413 липняСубота
202512 липняСубота
202611 липняСубота
202710 липняСубота
20288 липняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link