Міжнародний день купання голяка

Міжнародний день купання голяка

Міжнародний день купання голяка (International Skinny Dip Day) – це жартівливе і нетрадиційне щорічне свято, яке зазвичай відзначається у другу суботу липня. Хоча це свято може викликати і сміх, і здивування, цей день означає більше, ніж просто купання голяка. Він пропагує бодіпозитив, заохочує свободу самовираження, а також святкує радість і звільнення від перебування на природі.

У 2023 році Міжнародний день купання голяка припадає на 8 липня.
Схожі події:
✔️ День ходіння босоніж
✔️ Міжнародний день прийняття себе
✔️ Міжнародний день натуристів (День нудиста)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Захід координується Американською асоціацією нудистського відпочинку (AANR) і відкритий для всіх, хто хоче взяти участь у веселому, нетрадиційному вшануванні людського тіла. У цей день люди по всьому світу заохочуються зануритися у свої приватні басейни, відокремлені пляжі або спеціально відведені для натуристів місця, щоб відчути свободу і насолоду від купання без одягу. Цей день покликаний розширити межі, кинути виклик суспільним нормам щодо наготи, а також сприяти прийняттю та поціновуванню наших тіл такими, якими вони є.

Міжнародний день купання голяка – це не лише про сам акт купання, але й про основоположні принципи бодіпозитиву та самоприйняття. Це день, коли учасники, вільні від обмежень одягу, можуть по-справжньому оцінити і полюбити своє тіло, а також відчути унікальний зв’язок зі світом природи.

Позначки:
Copy link