Міжнародний день гострої та гарячої їжі

Міжнародний день гострої та гарячої їжі

Кожного року 16 січня традиційно відзначається Міжнародний день гострої та гарячої їжі (International Hot and Spicy Food Day). Гурмани всього світу додають пекельні приправи та спеції до своєї їжі, щоб насолодитися незвичним смаком повсякденних страв. 

Цікаві кулінарні події:
🥘 День іспанської паельї
🍜 Всесвітній день макаронів
🍢 День їжі на паличці
🌭 День Хот-дога

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Користь гострих страв

Майже кожна національна кухня має рецепт страви з великою кількістю гострих спецій та прянощів. Користь цих пекельних приправ – у їхній властивості доповнювати смак їжі та пробуджувати відчуття голоду, але не переїдати при цьому.

  • Завдяки капсаїцину, що міститься у гострих продуктах, розширюються кровоносні судини. Це сприяє зниженню тиску та регуляції струму крові. В Китаї та Азії гостру їжу свідомо застосовують для профілактики серцево-судинних захворювань. 

Як відзначають цей день?

Гострі спеції користуються великим попитом у цей день. Для поціновувачів гострих та гарячих страв відкриваються спеціальні ресторани. Популярною приправою традиційно вважається перець чилі та гострий мексиканський перець – халапеньйо. Їх додають до соусів, м’ясних страв і навіть в напої. Також серед пекучих інгредієнтів можна зустріти карі, імбир, хрін, васабі.

Більше смачних та корисних рецептів дивіться на телеграм-каналі LOW CARB ZONE

Позначки:
Copy link