Міжнародний день фетишу

Міжнародний день фетишу

З 2009 року третя п’ятниця січня відзначається інтернаціональною спільнотою як Міжнародний день фетишу (International Fetish Day). Започаткували його у Великобританії для підтримки та проти дискримінації фетиш- та БДСМ-культур. Вперше відсвяткували 21 січня 2008 року. 

У 2024 році Міжнародний день фетишу відзначається 19 січня
Схожа подія: 
🔞 Всесвітній день БДСМ
🔞 Міжнародний день сексу
🔞 Міжнародний день натуристів (День нудиста)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке фетиш?

Фетишизм – не є розладом, але він може стати небезпечним, коли становить небезпеку для здоров’я або знижує здатність людини нормально функціонувати e звичайному житті. Місія свята полягає у тому, щоб донести інформацію про відповідні спільноти до інших людей та запобігти соціальному непорозумінню.

Еротичний фетишизм

Це день присвячений еротичному фетишизму – різновиду сексуальної поведінки (коли предмети або частини тіла стають стимулом для прояву своєї сексуальності) та святкується кожною людиною, що має якийсь фетиш. Шкіряна одежа, взуття на високих підборах, жіноча білизна, іграшки – все це може виступати у якості збуджувачів. Абсолютно будь-яка річ для когось може бути предметом фетишу, а їхні різновиди обмежені лише уявою. 

Як відзначають цей день?

Під час святкування члени спільноти вдягають фіолетовий одяг. Таким чином вони позначають свою приналежність до фетишистів.

Позначки:
Copy link