Міжнародний день сексу

Міжнародний день сексу

Кожного року 30 листопада світ відзначає Міжнародний день сексу. Свято з’явилося у 2007 році на форумах в інтернеті, де, власне, і обрали головне місце проведення – місто Амстердам. День сексу не є офіційним святковим днем, проте входить до міжнародного календаря ЮНЕСКО. Схожа подія існувала ще в Давньому Римі, коли під кінець осені люди влаштовували свято родючості, спрямоване на розширення роду.

У Міжнародний день сексу влаштовується мітинги сексуальних меншин, розповсюджується інформація щодо безпеки статевих актів, а наприкінці свята в небо запускаються яскраві надуті презервативи. Метою свята є поширення теми сексу та сексуальності.

  • Доведено, що регулярний якісний секс покращує здоров’я та подовжує життя людини, бо має позитивний вплив на імунну й серцево-судинну системи, на психологічний стан в цілому, допомагає зменшити вагу тощо.

Ще свята на цю тему
Всесвітній день сексуального здоров’я
Всесвітній день контрацепції
Всесвітній день поцілунку
Міжнародний день презерватива

Почитайте історію виникнення подій та дізнайтеся – як називається наука про поцілунок, чому імунологи називають поцілунок – процесом взаємного підвищення імунітету, а також, що означає термін – сексуальне здоров’я.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про ці та всі інші актуальні свята та події на кожен день.

Позначки: