Міжнародний день ефірних олій

Міжнародний день ефірних олій

Щороку 11 липня відзначається Міжнародний день ефірних олій (International Essential Oils Day) – це день, присвячений визнанню переваг і про використання ефірних олій.. За останню чверть століття використання ефірних олій значно зросло. Ці олії можна наносити безпосередньо на шкіру або використовувати іншими способами. Широкий асортимент ефірних олій, отриманих з різних видів рослин, дозволяє отримати широкий спектр чистоти і відтінків. Цей ароматний день слугує визнанням численних переваг, які ефірні олії принесли людині. Більше того, ефірні олії не можуть бути запатентовані.

Святкування також має на меті сприяти сталому та етичному постачанню ефірних олій, підкреслюючи важливість відповідальних практик у цій галузі. Цей день часто відзначається майстер-класами, семінарами та спеціальними акціями, присвяченими ефірним оліям і супутнім продуктам. Завдяки цим заходам Міжнародний день ефірних олій об’єднує людей, зміцнюючи почуття спільноти та сприяючи глибшому розумінню ефірних олій та їхніх численних переваг.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день рослинного молока
✔️ День енергії рослин

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія Міжнародного дня ефірних олій

Міжнародний день ефірних олій був започаткований у 2018 році з ініціативи Джареда Тернера, президента та головного операційного директора компанії Young Living. Його метою було вшанувати дату народження Д. Гері Янга, засновника Young Living, 11 липня, віддавши данину поваги роботі всього його життя і одночасно зробивши внесок у фонд Young Living Foundation.

З того часу ця подія перетворилась на платформу для підвищення обізнаності про процеси та прихильність Young Living до якості через їхній підхід “Від насіння до печатки”, що сприяє захисту навколишнього середовища. Young Living відома тим, що підтримує високі стандарти якості своїх ефірно-олійних продуктів

Цей день дає можливість вшанувати зусилля Янга в просуванні та підвищенні обізнаності про використання та переваги ефірних олій, від їх терапевтичних властивостей до широкого застосування в косметиці та засобах особистої гігієни. Важливо згадати, про визначальну роль ефірних олій у створенні парфумів.

Метою цієї події також є поширення інформації про силу ефірних олій. Ароматичні рослини відомі тисячоліттями, їх використовували в косметичних, духовних та емоційних цілях. Проте ефірні олії стали доступними лише після винайдення процесу дистиляції близько 3000 року до нашої ери. Ефірні олії, що є висококонцентрованими рослинними екстрактами, отримують або шляхом дистиляції з парою, або механічним пресуванням шкірки цитрусових. Ці олії несуть в собі суть рослинних компонентів. Отримані ефірні олії, що відрізняються за кольором і запахом, допомагають організму збалансувати його природні функції, працюючи з його зцілючими механізмами.

З часом ефірні олії здобули світове визнання завдяки своїй адаптивності та ролі, яку вони відіграють у підвищенні загальної якості життя.

  • 1772 – Капітан Джеймс Кук згадує олію чайного дерева під час своєї подорожі до Ботанічної затоки, Австралія.
  • 1800 – Каталогізація ефірних олій. Лікарі перераховують 22 ефірні олії, які часто використовуються для внутрішніх цілей у “Materia Medica”.
  • 20 століття Термін “ароматерапія” вперше з’являється у вжитку.

    У День ефірних олій компанія Young Living, ініціатор цього дня, жертвує 5% від усіх продажів компанії на користь Академії Young Living в Чонгоні, Еквадор.
Позначки:
Copy link