Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника)

Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника)

Міжнародний день дронів або Міжнародний день безпілотника, святкують з 2015 року, коли його вперше провели у США Сара та Девід Оніл. Свято проводять у першу суботу травня.

У 2024 році Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника) припадає на 4 травня

Схожа подія:
🤖 Міжнародний день віртуальних помічників

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

22 березня 2015 року любитель дронів і учасник шоу That Drone Show Девід Оніл запропонував провести веселі перегони на пляжі, де запустив цілу купу чорних та білих апаратів. Вони не лише літали та транслювали відео, але й видавали смішні звуки. Ця подія так розвеселила присутніх, що Девід вирішив проводити день дронів щороку. Щоправда, дату проведення він переніс на травень, коли панує більш тепла та ясна погода. Тож з 2016 року Міжнародний день безпілотників проводять у першу суботу травня.

Мета заходу – показати, що дрони можна застосовувати не лише з військовою та розвідувальною метою. Організатори бажають донести думку, що безпілотні технології можуть давати широкі мирні можливості: рятувати людей, що заблукали, оцінювати якість росту сільськогосподарських культур та іншим чином стимулювати розвиток економіки.

Девіз Міжнародного дня дронів – Drones are good! (Дрони – хороші!). Заходи, що проводяться в рамках щорічного свята, повністю безкоштовні для глядачів та відкриті для журналістів.

Позначки:
Copy link