Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника)

Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника)

Міжнародний день дронів або Міжнародний день безпілотника (International Drone Day), святкують з 2015 року, коли його вперше провели у США Сара та Девід Оніл. Свято проводять у першу суботу травня.

У 2024 році Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника) припадає на 4 травня

Схожа подія:
🤖 Міжнародний день віртуальних помічників

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

22 березня 2015 року любитель дронів і учасник шоу That Drone Show Девід Оніл запропонував провести веселі перегони на пляжі, де запустив цілу купу чорних та білих апаратів. Вони не лише літали та транслювали відео, але й видавали смішні звуки. Ця подія так розвеселила присутніх, що Девід вирішив проводити день дронів щороку. Щоправда, дату проведення він переніс на травень, коли панує більш тепла та ясна погода. Тож з 2016 року Міжнародний день безпілотників проводять у першу суботу травня.

Мета заходу – показати, що дрони можна застосовувати не лише з військовою та розвідувальною метою. Організатори бажають донести думку, що безпілотні технології можуть давати широкі мирні можливості: рятувати людей, що заблукали, оцінювати якість росту сільськогосподарських культур та іншим чином стимулювати розвиток економіки.

Девіз Міжнародного дня дронів – Drones are good! (Дрони – хороші!). Заходи, що проводяться в рамках щорічного свята, повністю безкоштовні для глядачів та відкриті для журналістів.

Коли будемо відзначати Міжнародний день дронів (Міжнародний день безпілотника)?

РікДатаДень
20244 травняСубота
20253 травняСубота
20262 травняСубота
20271 травняСубота
20286 травняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link