Міжнародна Ніч кажанів

Міжнародна ніч кажанів

В останні повні вихідні серпня в усьому світі відзначається Міжнародна Ніч кажанів.

У 2023 році Міжнародна ніч кажанів припадає на 26-27 серпня.

Схожі події:
🦇 Міжнародний день чорного кота
🦇 Всесвітній день хом’яків
🦇 Всесвітній день ящірки

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хто такі кажани та їх особливості

Кажани – дуже незвичні ссавці, будова тіла яких дозволяє їм літати. Їхні крила підтримуються довгими та дуже сильно розвиненими передніми кінцівками. Також кажани мають вузький хвіст, який обтягнутий літною перетинкою. Довжина цього хвоста дорівнює довжині голови ссавця. 

За гілля та різні виступи кажани причіпляються задніми кінцівками, які не мають перетинок, висячи при цьому униз головою. Кажани ведуть активне життя вночі, тому що мають дуже слабкий зір. Трохи бачити вони можуть лише у темряві. Полюють вони завдяки дуже розвиненому слуху та нюху, які дозволять їм орієнтуватися у просторі. Також кажани можуть ехолотувати, використовуючи надвисокі звуки. Такою унікальною особливістю володіють лише дельфіни. 

Історія заснування та мета Міжнародної ночі кажанів

Засноване це незвичне природозахисне свято було у 1997 році. Метою святкування є звернення уваги людства до проблем кажанів та заохочення усіх до захисту рукокрилих звірят. Також свято допомагає розвінчати велику кількість міфів, пов’язаних з кажанами. Наприклад, деякі люди їх побоюються, вважаючи вампірами.

Позначки:
Copy link