День відмови від непотрібних стосунків (Dump Your Significant Jerk Day)

День відмови від непотрібних стосунків

День відмови від непотрібних стосунків (Dump Your Significant Jerk Day) відзначається у першу неділю лютого. Буквально, назва цього свята перекладається як День “Кинь свого значущого придурка” й, буквально, означає день відновлення самоповаги. Це день, присвячений тому, щоб допомогти людям звільнитися від токсичних і нездорових стосунків. Цей день нагадує про те, що кожна людина заслуговує на стосунки, в яких панує повага, любов і турбота.

Мета Дня відмови від непотрібних стосунків

Цей день був заснований для того, щоб дати можливість тим, хто застряг у поганих стосунках, зайняти позицію і покінчити зі своїм токсичним спілкуванням. Це день, щоб визнати свою цінність і відмовитися погоджуватися на менше, ніж заслуговує людина у стосунках.

У 2024 році День відмови від непотрібних стосунків відзначається 4 лютого.
Схожі події:

✔️ День поінформованості про жінок та дітей, що постраждали від насильства
✔️ Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Походження Дня відмови від непотрібних стосунків

Хоча точне походження Дня відмови від непотрібних стосунків невідоме, ймовірно, він виник з колективної потреби боротися з поширеністю нездорових стосунків. Цей день є закликом до дії для тих, хто терпить жорстоке поводження з боку своїх партнерів. Для багатьох, хто є жертвою абʼюзивних стосунків, важливим кроком є усвідомлення свого становища. Більшості дуже важко зізнатись та попросити про допомогу або підтримку.

Святкування незалежності та любові до себе

 • Оцінюємо свої стосунки
  День відмови від непотрібних стосунків – ідеальний час для того, щоб критично оцінити свої стосунки. Якщо ви постійно запитуєте себе, чому ви зі своїм партнером, або якщо ваші друзі часто висловлюють занепокоєння тим, як до вас ставляться, можливо, настав час переглянути ваші стосунки.
 • Діємо
  Якщо ви вирішили розірвати стосунки, зробіть це чітко і впевнено. Незалежно від того, чи залишите ви записку, чи зберете речі, чи проведете пряму розмову, зосередьтеся на тому, щоб відновити свою незалежність і самоповагу.
 • Підтримка інших
  Цей день також присвячений підтримці тих, хто переживає розрив стосунків. Розуміння і співчуття можуть значно допомогти людині оговтатися після розриву токсичних стосунків.

Важливість Дня відмови від непотрібних стосунків

 • Сприяє здоровим стосункам. Цей день підкреслює важливість здорових і шанобливих стосунків.
 • Заохочує самооцінку. Це нагадування про те, що ви варті більшого, ніж погане поводження з вами, і що любов до себе має вирішальне значення.
 • Привертає увагу до токсичних стосунків. День допомагає розпізнати ознаки нездорових стосунків і заохочує робити кроки, щоб вийти з таких ситуацій.

День відмови від непотрібних стосунків – це не лише про розрив поганих стосунків, а й про початок нового етапу в житті, де самоповага та щастя є пріоритетними. Це день, щоб нагадати собі, що бути самотнім набагато краще, ніж бути з кимось, хто применшує нашу цінність.

День відмови від непотрібних стосунків – це важливий день, який дає людям можливість зробити позитивні зміни у своєму особистому житті. Це день для роздумів, дій і, перш за все, свято самоповаги та незалежності.

Читайте нашу статтю: Любов до себе – не егоїзм

Любов до себе - не егоїзм
Позначки:
Copy link