День «щастя є!»

День «Щастя є!»

8 серпня відзначається День «Щастя є!» або Happiness Happens Day.

Схожі події:
😃 Міжнародний день щастя
😃 Міжнародний день жіночого щастя
😃 День заразливого сміху

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Дня «Щастя є!»

Цей день проводиться за ініціативою Таємного суспільства щасливих людей з 1999 року під девізом «Зізнайтеся, що у вас щасливий день». Це суспільство засноване у 1998 році у Техасі Памелою Джонсон, а сама дата для проведення дня присвячена радісній події – дню, коли до групи приєднався перший учасник.

Читайте нашу статтю: Звички щасливої людини

Звички щасливої людини

Мета Дня «Щастя є!»

Ідея свята базується на ствердженні, що щастя захоплює серця та не має кордонів. Його мета – закликати людей говорити та міркувати про щастя, розповсюджувати радість, ділитися щастям та радісними новинами так, як їм цього хочеться. 

Хоча для різних людей щастя трактується по-різному, 8 серпня у кожного є гарна нагода замислитись над цим питанням. Ми всі сьогодні знаємо, що щастя просте і тихе, війна змінила погляди на щастя. Щасливо бути разом, спати вночі, чути спів пташок, а не тривожні сирени, щасливо, коли дітки ходять до школи, коли є електрика і інтернет, коли є їжа і питна вода, цей перелік можна продовжувати дуже довго.

  • Почніть із себе, поміркуйте про те, що робить вас щасливим, та зробіть це для себе. Неможливо зробити когось щасливим, коли сам себе назвати таким не можеш. Якщо ви впевнені у своєму щасті – робіть інших щасливими в цей день і не тільки. Не бійтеся говорити один одному компліменти та приємності, робіть сюрпризи, даруйте подарунки або позитивні емоції.
  • Вдячні люди відчувають себе більш щасливими.

Читайте нашу статтю: Добірка книг про щастя

Добірка книг про щастя

Листівки на День сестер

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Позначки:
Copy link