День працівника системи фінансового моніторингу в Україні

День працівника системи фінансового моніторингу в Україні

День працівника системи фінансового моніторингу в Україні відзначають 28 листопада.

День працівника системи фінансового моніторингу, або День працівника системи фінансового моніторингу – професійне свято в Україні, яке відзначається 28 листопада. Цей день відзначає вагомий внесок фахівців фінансового моніторингу в утвердження України як надійного партнера у міжнародному співтоваристві у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. 1

День був встановлений 28 листопада 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським, визнаючи вирішальну роль, яку відіграють працівники фінансового моніторингу в утвердженні статусу України у світовій боротьбі з фінансовими злочинами.

Фахівці з фінансового моніторингу в Україні стоять на передовій захисту фінансової системи країни. Вони забезпечують прозорість та доброчесність, які є необхідними для успішного розвитку держави та подальшого очищення її фінансової системи. Їх робота передбачає ретельну перевірку фінансової діяльності з метою запобігання незаконним фінансовим потокам, які можуть підірвати економічну та політичну стабільність України та її міжнародне партнерство.

День працівника системи фінансового моніторингу – це день визнання та відзначення невтомних зусиль тих, хто працює за лаштунками задля забезпечення фінансового добробуту України. Це день для роздумів про важливість фінансової безпеки в більш широкому контексті національного та міжнародного економічного здоров’я та для вшанування тих, хто присвятив свою кар’єру цій життєво важливій справі.

Джерела

  1. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/523/2020#Text 
Позначки:
Share via
Copy link