День працівника системи фінансового моніторингу в Україні

День працівника системи фінансового моніторингу в Україні

День працівника системи фінансового моніторингу в Україні відзначають 28 листопада.

День працівника системи фінансового моніторингу, або День працівника системи фінансового моніторингу – професійне свято в Україні, яке відзначається 28 листопада. Цей день відзначає вагомий внесок фахівців фінансового моніторингу в утвердження України як надійного партнера у міжнародному співтоваристві у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.1

День був встановлений 28 листопада 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським, визнаючи вирішальну роль, яку відіграють працівники фінансового моніторингу в утвердженні статусу України у світовій боротьбі з фінансовими злочинами.

Фахівці з фінансового моніторингу в Україні стоять на передовій захисту фінансової системи країни. Вони забезпечують прозорість та доброчесність, які є необхідними для успішного розвитку держави та подальшого очищення її фінансової системи. Їх робота передбачає ретельну перевірку фінансової діяльності з метою запобігання незаконним фінансовим потокам, які можуть підірвати економічну та політичну стабільність України та її міжнародне партнерство.

День працівника системи фінансового моніторингу – це день визнання та відзначення невтомних зусиль тих, хто працює за лаштунками задля забезпечення фінансового добробуту України. Це день для роздумів про важливість фінансової безпеки в більш широкому контексті національного та міжнародного економічного здоров’я та для вшанування тих, хто присвятив свою кар’єру цій життєво важливій справі.

  1. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/523/2020#Text []
Позначки:
Copy link