День поширення інформації про метастатичний рак молочної залози

День поширення інформації про метастатичний рак молочної залози

День поширення інформації про метастатичний рак молочної залози (Metastatic Breast Cancer Awareness Day) відзначається 13 жовтня.

Метастатичний рак молочної залози (МРМЗ) – це важка форма раку молочної залози, яка поширилася за межі молочної залози в інші органи тіла, такі як легені, кістки або печінка. Вважається четвертою стадією раку. На відміну від раку молочної залози на ранніх стадіях, метастатичний рак молочної залози наразі не виліковний. Основна мета лікування полягає у боротьбі із запущеним раком та його побічними ефектами. Варіанти лікування можуть включати хірургічне втручання, хіміотерапію та потенційні клінічні випробування нових препаратів. Ці методи лікування, разом з іншими видами паліативної допомоги, спрямовані на поліпшення якості життя і продовження тривалості життя хворих.

Жовтень у всьому світі визнаний Місяцем обізнаності про рак молочної залози – щорічна кампанія, присвячена підвищенню обізнаності про це захворювання, сприянню ранньому виявленню та збору коштів на дослідження його причин, профілактику, діагностику, лікування та виліковування. Кампанія також пропонує інформацію та підтримку тим, хто постраждав від раку молочної залози.

Протягом жовтня багато подій та заходів, пов’язаних із раком молочної залози. Це важливо для поширення інформації та заклику до щорічних профілактичних оглядів у лікаря. Бережіть здоров’я своє та близьких!

Приблизно у 30% жінок, які пережили рак молочної залози на ранній стадії, навіть після успішного лікування може виникнути рецидив у вигляді метастазів. Метастази можуть проявитися від кількох місяців до понад двох десятиліть після лікування. На жаль, 685 000 людей у світі щороку хворіють на метастатичний рак молочної залози. Показники виживання вражають: лише 22% хворих на метастатичний рак молочної залози у США живуть довше п’яти років і лише 11% перевищують десятирічний рубіж.1

День поширення інформації про метастатичний рак молочної залози нагадує про проблеми, з якими стикаються пацієнти з метастатичним раком молочної залози, і про нагальну потребу в додаткових дослідженнях і підтримці.

Схожі події
✔️ Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози
✔️ Всесвітній день боротьби з раком молочної залози
✔️ День без бюстгальтера

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

  1. https://www.metavivor.org/ []
Позначки:
Copy link