День попкорна

День попкорну

22 січня відзначається День попкорну. Батьківщиною повітряної кукурудзи є Америка. Достеменно відомо, що аборигени, які зустрічали Христофора Колумба у 1492 році, вживали попкорн у їжу та робили з нього прикраси. Для них повітряна кукурудза мала також релігійний сенс. Її використовували в ритуалах та за формою кукурудзяного зерна пророкували майбутнє.

А ще існує: День народження мікрохвильової печі

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

В 1630 році про існування попкорну дізналися європейці. Тоді вождь аборигенів Кводекуайн подарував британським колоністам мішок тоді ще невідомих зернят. Вони виявилися повітряною кукурудзою.

Перший апарат для виготовлення попкорну винайшов Чарлі Криторз у 1885 році та назвав його «Поппер», що походить від англійського слова pop – лопатися. З цього часу почалася масова популяризація цього снеку.

У 1945 році Персі Спенсер помітив, що повітряна кукурудза розривається не тільки від нагрівання на вогні, а й від мікрохвильового випромінювання. Таке відкриття сприяло детальному вивченню впливу мікрохвиль та появі мікрохвильових печей.

Зараз попкорн асоціюється з кінотеатрами, адже з 1912 року він став невіддільним атрибутом кінопереглядів.

  • Завдяки тому, що попкорн можна приготувати без олії, в нього є одне незвичайне призначення: іноді він використовується як наповнювач у посилках, який захищає крихкі предмети від пошкоджень та розбиття. Після отримання доставки зерна можна згодувати птахам.

🎁 Подарунки на День попкорну

Кукурудза Seeberger для попкорнуКукурудза для попкорну
Апарат для приготування попкорну CamryАпарат для приготування попкорну
Апарат для виготовлення попкорну домашня міні-попкорницаАпарат для виготовлення попкорну
Мікрохвильова піч MIELE MМікрохвильова піч
Мікрохвильова піч PanasonicМікрохвильова піч
Ідеї подарунків на День попкорну
Позначки: