День перерви у роботі

День перерви у роботі

Щороку в третій четвер червня відзначається День перерви у роботі (Recess at Work Day). День присвячений пропаганді важливості перерв і фізичної активності протягом робочого дня.

Доведено, що перерва або коротка перерва в роботі підвищує продуктивність і знижує рівень стресу у працівників. У цей день люди святкують, організовуючи веселі заходи під час перерв, такі як ігри, прогулянки на вулиці або заняття йогою.

У 2024 році День перерви у роботі відзначається 20 червня.
Схожі події:
✔️ День перерви на мистецтво
✔️ День поезії на роботі
✔️ День піжами на роботі
✔️ Міжнародний день веселощів на роботі

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Відзначення Дня перерви на роботі має на меті заохотити роботодавців створювати більш сприятливі, здорові робочі місця, де пріоритетом є добробут працівників. Багато організацій використовують цей день як можливість запровадити нову політику на робочому місці, яка сприяє регулярним перервам і фізичній активності протягом робочого дня. Це також шанс для співробітників налагодити зв’язок один з одним і побудувати міцніші стосунки завдяки спільним заняттям під час перерв.

День перерви на роботі – це цікавий спосіб нагадати всім про важливість піклуватися про себе, водночас створюючи міцну спільноту на робочому місці.

Позначки:
Copy link