День менструальної гігієни

День менструальної гігієни

День менструальної гігієни відзначають 28 травня. Дату засновано неурядовою організацією WASH United, яка виступає за дотримання санітарії в усьому світі. Організація у 2013 році провела 28-денну інформаційну кампанію за темою менструальної гігієни. Починаючи з 2014 року люди з різних країн стали відзначати цей день. 28 число обране на честь тривалості середньостатистичного менструального циклу, а 5-й місяць символізує п’ятиденну менструацію.

Схожі події:
🚺 Міжнародний день гінекологічного здоров’я
🚺 Міжнародний день дій за здоров’я жінок

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Свято відзначають для звертання уваги до менструальної гігієни. Ця тема досі є забороненою та ганебною у десятках країн світу. Мета щорічного проведення Дня менструальної гігієни у тому, щоб поширити інформацію про важливість чистоти та правила поведінки у критичні дні. Для цього йде висвітлення проблеми доступності засобів гігієни у країни з низьким рівнем доходів.

В Україні до теми менструальної гігієни привертає увагу людей фонд ЮНІСЕФ. На честь свята він створює кампанії із залученням знаменитостей та брендів, публікує освітні відеоролики у соціальних мережах та проводить зустрічі з підлітками у школі. Торгова марка Always безкоштовно розповсюджує прокладки по навчальних закладах. Це робиться для того, щоб допомогти дівчатам, які не в змозі придбати собі засоби жіночої гігієни.

Позначки:
Copy link