День ліхтарика

День ліхтарика

21 грудня – найкоротший день у році, тож не випадково, що саме цього дня у світі відзначають День ліхтарика.

Перший переносний ліхтар вигадав та розробив Девід Майзелл у 1898 році, який разом із своїм приятелем Конрадом Х’юбертом створили компанію з розробки та продажу електричних ліхтарів  “Ever Ready”.

Схожі події: Година Землі та Міжнародний день енергозбереження
Дізнайтеся – чому Година Землі проходить в останню суботу березня.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Найбільшими шанувальниками переносних ліхтарів на той час були поліцейські, оскільки даний винахід став надійним та незамінним помічником у нічний період їх робочого часу – “нічним сонцем”. Однією з вагомих переваг, на відміну від попередників, стала безпека у використанні, адже він переставав бути причиною пожежі, що могла виникнути з необережності. А також його можна було легко включити та виключити. 

З кожним наступним роком ліхтарі оновлювались. На прилавках з’являлися нові моделі, які містили додаткові елементи, що сприяли полегшенню їх використання та зростанню популярності серед населення.

Святкувати сьогодні цей день можна по-різному. Наприклад, зібратися компанією друзів і з ліхтариками прогулятися в нічному лісі. Запросити друзів додому, заварити теплий чай з смаколиками, запалити ліхтарики і провести час за теплою бесідою. Оскільки День зимового сонцестояння є особливим днем і вважається найкоротшим протягом року, це ще одна з причин включити ліхтар і освітити світлом найкоротший зимовий день.

Приймайте світло і тепло, яке вам дарують інші, та діліться своїм – так світла і добра стане трошки більше.

Позначки:
Copy link