Всесвітній день архітектури

Всесвітній День архітектора та архітектури

Всесвітній День архітектора та архітектури відзначається з 1985 року у перший понеділок жовтня.

У 2023 році Всесвітній День архітектора та архітектури відзначають 2 жовтня.

Схожі події:
🏰 День архітектури України
🏰 День хмарочоса

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Основні задачі архітектури

Основне призначення архітектури – створення фізичного середовища для проживання людей. Однак архітектура виходить за рамки створених будівельних об’єктів. Вона є невіддільною частиною нашої культури. Архітектура показує, як люди бачать навколишній світ, а також самих себе.

Стиль кожного будинку визначається його цінністю для суспільства та матеріалами, з яких він побудований. Також має значення клімат регіону. Архітектура впливає не лише на суспільство у цілому, але й на конкретну особистість. Планування простору та дизайн приміщень певним чином впливає на настрій, продуктивність і навіть здоров’я мешканців будинку. Дослідження підтверджують, що робота у добре спланованому приміщенні приносить кращий результат, ніж у незручному офісі. Бетонні ландшафти та однотипні будинки, позбавлені найменшого натяку на уяву, викликають стрес.

Зважаючи на це, роль архітекторів у суспільстві важко переоцінити. У їх роботі наука поєднується з творчістю. Проєктування будинку вимагає врахування багатьох чинників, починаючи від соціологічних та закінчуючи психологічними.

Позначки:
Copy link