Київський молодіжний центр – про що і навіщо

київський молодіжний центр

Тут могла б бути розповідь про комунальну установу виконавчого органу Київської міської державної адміністрації. Але ми не будемо навантажувати вас офіційними словосполученнями та викрученими термінами. Ми просто розповімо, для чого працює Київський молодіжний центр.

КМЦ, або КМЦешка, як лагідно називають Центр співробітники – це проєкт для молоді та про молодь. Команда заряджених та креативних молодих людей безперервно генерує ідеї нових майстер-класів, онлайн-курсів та інших корисних заходів для молоді столиці. Але від початку карантину, масштаби діяльності КМЦешок значно розширилися. Бо стало більше онлайнових заходів, до яких можуть долучатися молоді люди не лише з Києва чи з України, але й з усіх куточків світу.

Крім власних освітніх заходів, на сторінках Київського молодіжного центру у соцмережах ви можете знайти партнерські заходи для молоді, розважальні та життєво необхідні проєкти про ментальне здоров’я, тайм менеджмент, екосвідомість, спорт та багато іншого.

Київський молодіжний центр працює, аби об’єднувати та активізувати молодь міста, сприяти розвитку різних сфер життя та напрацьовуванню важливих скілів. А також, щоб формувати освічену, здорову і патріотичну молодь.

Долучайтеся до ком’юніті Київського молодіжного центру у соцмережах:

Instagram: https://www.instagram.com/kyivyouthcenter/ 

Facebook:https://www.facebook.com/KMCkyiv/ 

Telegram:https://t.me/kyivyouthcenter

Схожі статті

Copy link