Молочні ріки України

Грудне вигодовування. Молочні ріки України

Щорічно з 1 по 7 серпня ми відзначаємо Всесвітній тиждень в підтримку грудного вигодовування та Міжнародний день грудного вигодовування (1 серпня).

Іноді здається, що грудне вигодовування – це само собою зрозумілий процес. Але практика показує, що цей процес потребує захисту, заохочення та підтримки на всіх рівнях – на державному, в охороні здоров’я, в пологових будинках і дитячих поліклініках. А також просто серед населення – скільки міфів досі існує про годування грудьми і як це заважає жінкам в годуванні грудьми.

Весь цей тиждень весь світ буде говорити про годування грудьми всіляко закликаючи всіх людей звернути свою увагу до цієї теми.

Адже діти, які годуються материнським молоком отримують можливість вирости більш здоровими як фізично, так і емоційно. Годування грудьми корисне для здоров’я матері (менше післяпологових кровотеч, профілактика раку молочних залоз і ін). І нарешті, годування грудьми – це захист нашої планети від забруднень – адже для вироблення молока не потрібно нічого додатково виробляти або утилізувати.

Національний рух на підтримку грудного вигодовування “Молочні ріки України” щорічно проводять свято на підтримку грудного вигодовування, цього року воно пройде 7 серпня в Києві, Гідропарк (екопространство Шпаківня).

На святі безкоштовно можна отримати консультації з годівлі грудьми, послухати лекції. А також будуть локації, в яких вагітні та жінки зможуть відпочити – отримати масаж, взяти участь в тренуваннях пілатес і тд. Будуть розваги для дітей та розіграші. Івент безкоштовний! Приходьте!

Поділіться цією інформацію з тим, для кого вона важлива.

Соловей Ксенія
Нові публікації автора (ВСІ СТАТТІ)

Схожі статті

Copy link