£11,44 на годину для відлюдників

Ynys Enlli

Віддалений валлійський острів пропонує £11,44 на годину тим, хто готовий там жити та працювати.

Фонд острова Бардсі шукає двох осіб для спільного проживання та роботи на віддаленому валлійському острові Ініс Енлі (Ynys Enlli). Ця унікальна можливість пропонує заробітну плату в розмірі 11,44 фунтів стерлінгів на годину за контрактом, який триватиме з 1 березня по 30 жовтня.1 Острів площею 1.79 квадратних кілометрів з населенням 11 осіб вважається місцем спочинку легендарного чарівника Мерліна. Він може похвалитися найвищим у Великобританії маяком з квадратною вежею, висотою 30 метрів і віком понад 200 років.

Ynys Enlli
Ініс Енлі

Роль наглядачів включає в себе такі пільги, як одна поїздка на човні на материк на місяць, спільний простір для вирощування їжі та підключення до Інтернету. Однак умови життя на острові є базовими: обмежена кількість електроенергії, що постачається від сонячних панелей, відсутність гарячої води в приміщенні та туалет на вулиці. Електроенергії вистачає для роботи світла, холодильника з морозильною камерою та інтернет-маршрутизатора.

У 1979 році острів був придбаний фондом і залишається у його власності. Нещодавно Ініс Енлі став першим місцем в Європі, якому було надано статус “Притулок темного неба” (Dark Sky Sanctuary). Кандидати на посаду наглядача повинні вільно володіти англійською та валлійською мовами, а також бажано мати водійські права (цікаво навіщо?).

Ця можливість є унікальним вибором стилю життя для тих, хто зацікавлений в автономному проживанні та роботі в спокійному, історично багатому середовищі.

…а також, можливо, для фанатів фільму “Маяк” (2019). Вам теж спала на думку ця стрічка?

  1. https://news.sky.com/story/ynys-enlli-the-off-grid-welsh-island-looking-for-two-people-to-live-and-work-there-13041592 []
Copy link