Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня проводиться Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Європейський День боротьби з торгівлею людьми в історії

Вперше про проведення цього дня було оголошено у 2007 році Європейським парламентом. Покликання цього дня – звернути увагу суспільства на проблему торгівлі людьми та на постраждалих від цієї жахливої, аморальної та незаконної діяльності.

Торгівля людьми

Торгівля людьми – спотворений прояв рабства, злочинний бізнес, який порушує головні права людини. Постраждати від нього може кожний: жінок та чоловіків примушують до сексуального та трудового рабства, дітей змушують жебракувати на вулицях, красти; процвітає торгівля органами. Згідно зі статистикою, цей вид кримінальної діяльності поширюється найшвидше. Щорічний обсяг грошей від такої діяльності становить приблизно 30 млрд доларів, що є другим показником після наркоторгівлі. За непідтвердженими даними, за рік через кордони різних країн для підневільної праці переправляють приблизно 4 мільйони осіб. 

Мета проведення події

Звернути увагу всього світу до цієї проблеми важливо, адже на рівні однієї країни розв’язати її неможливо. Ця загроза потребує зусиль кожної людини та кожної країни.

Позначки:
Copy link