Всесвітній день тхеквондо

Всесвітній день тхеквондо

4 вересня 1994 року у Франції на сесії міжнародної організації, що керує олімпійським рухом, тхеквондо було включене до переліку видів спорту, офіційно визнаних для Олімпійських ігор. Перші міжнародні змагання з даного виду єдиноборств було проведено влітку 2000 року в Австралії. У 2006 на позачерговій сесії Генеральної Асамблеї, яка проводилась у В‘єтнамі, Інтернаціональна федерація тхеквондо запропонувала затвердити саме цю дату для відзначення Дня тхеквондо. Вперше урочистість була проведена у Південній Кореї, де народився цей вид бойових мистецтв.

Що таке тхеквондо?

Тхеквондо вважається молодим видом бойових мистецтв, який виник на основі традиційних єдиноборств, відомих ще 2 тис. років тому. Це єдиноборство почало стрімко розвиватися з 1945 року, а через 10 років, після об’єднання шкіл бойових мистецтв, затвердили його назву, яка складається з трьох слів: «тхе» (нога), «квон» (рука, кулак) і «до» (навчання, шлях до саморозвитку, пізнання). Тому дисципліна характеризується використанням рук та ніг для ударів при нападі чи захисті, без застосування зброї.

Як відзначають Всесвітній день тхеквондо?

Святкуючи День тхеквондо, фанати бойового мистецтва влаштовують змагання та двобої, а також проводять інформаційні кампанії для залучення до своїх рядів нових учасників. 

Copy link