Всесвітній день паролів

Всесвітній день паролів

Традиційно у перший четвер травня святкується Всесвітній день паролів (World Password Day). Проведення цього свята запропонували експерти Intel, а IT-галузь підтримала цю ідею. Цей день – можливість нагадати користувачам про необхідність створення надійних паролів для захисту особистої інформації в інтернеті. Вперше про заснування Всесвітнього Дня паролів компанія Intel Security оголосила в 2013 році.

У 2024 році Всесвітній день паролів припадає на 2 травня.

Схожі події:
💬 Європейський день захисту даних
💬 Міжнародний день захисту персональних даних

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Засновники World Password Day пропонують святкувати цей день незвичним способом – оновити усі свої старі паролі. Нагадувальні акції проводяться у соцмережах. Більшість людей для різних облікових записів використовує єдиний пароль. Деякі користувачі лінуються придумувати до кожної з них індивідуальний код, дехто просто забуває це робити. Найпопулярнішим у світі паролем є 123456, а найкоротшим – 1.

У 2015 році на честь свята Intel запустила сайт passwordday.org, на якому розміщено довідкову інформацію, рекомендації та поради щодо парольного захисту. Кожен відвідувач веб-ресурсу може не лише скористатися цими даними, але також перевірити рівень своєї безпеки. Для цього пароль слід ввести до спеціальної форми, яка перевіряє рівень складності. В цей час не варто турбуватися про свою безпеку, адже адміністрація сайту не зберігає конфіденційну інформацію.

Позначки:
Copy link