Всесвітній день паролів

Всесвітній день паролів

Традиційно у перший четвер травня святкується Всесвітній день паролів (World Password Day). Проведення цього свята запропонували експерти Intel, а IT-галузь підтримала цю ідею. Цей день – можливість нагадати користувачам про необхідність створення надійних паролів для захисту особистої інформації в інтернеті. Вперше про заснування Всесвітнього Дня паролів компанія Intel Security оголосила в 2013 році.

У 2024 році Всесвітній день паролів припадає на 2 травня.

Схожі події:
💬 Європейський день захисту даних
💬 Міжнародний день захисту персональних даних

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Засновники World Password Day пропонують святкувати цей день незвичним способом – оновити усі свої старі паролі. Нагадувальні акції проводяться у соцмережах. Більшість людей для різних облікових записів використовує єдиний пароль. Деякі користувачі лінуються придумувати до кожної з них індивідуальний код, дехто просто забуває це робити. Найпопулярнішим у світі паролем є 123456, а найкоротшим – 1.

У 2015 році на честь свята Intel запустила сайт passwordday.org, на якому розміщено довідкову інформацію, рекомендації та поради щодо парольного захисту. Кожен відвідувач веб-ресурсу може не лише скористатися цими даними, але також перевірити рівень своєї безпеки. Для цього пароль слід ввести до спеціальної форми, яка перевіряє рівень складності. В цей час не варто турбуватися про свою безпеку, адже адміністрація сайту не зберігає конфіденційну інформацію.

Коли будемо відзначати Всесвітній день паролів?

РікДатаДень
20242 травняЧетвер
20251 травняЧетвер
20267 травняЧетвер
20276 травняЧетвер
20284 травняЧетвер
Позначки:
Copy link