Всесвітній день оргазму

Всесвітній день оргазму

Надзвичайно дивне свято відзначають у ніч зимового сонцестояння – Всесвітній день оргазму. У 2023 році цей день припадає на 22 грудня. Зимове сонцестояння – явище, під час якого нахил осі обертання Землі від Сонця стає найбільшим, на сонцестояння спостерігається найдовша ніч року та найкоротший день. Традиції язичників запевняють, що ця ніч має магічну силу та будь-яке бажання здійсниться.

День оргазму – це всесвітня акція, котра закликає жителів планети в один день займатись коханням та відчувати оргазм, крім того, робити це потрібно з певними побажаннями про мир у всьому мирі. Колективна молитва має позитивно вплинути на енергетичне поле Землі. Свято заснувала Донна Шихен у 2006 році, спочатку обов’язковою умовою акції було відчути оргазм в єдину для всіх годину, але відмінність часових поясів ускладнює задачу.

До речі, вплив емоційного стану суспільства на енергетичне поле доведено вченими, тому позитивні думки й миті щастя, спрямовані у Всесвіт, здатні зменшити кількість війн, вбивств, конфліктів.

  • Цікавий факт про оргазм: він надає знеболювальний ефект на 10 хвилин, навіть при сильному зубному чи головному болю.

Схожі події: Міжнародний день сексу та Всесвітній день сексуального здоров’я

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link