Всесвітній день міст

31 жовтня – Всесвітній день міст (World Cities Day).

Схожі події:
🏢 День хмарочоса
🏢 День міста Київ
🏢 День архітектури України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Всесвітнього дня міст

Свято World Cities Day офіційно затверджено з 2014 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Святкування цього дня проводиться з метою залучити широку громадськість до проблем сучасних міст, показати людству, яку роль відіграють міста у змінах клімату та в питаннях екологічної безпеки.

Урбанізація

Кожне місто є складним створінням людини. Чим вище рівень урбанізації, тим більш комфортним воно виявляється для проживання. Але є і зворотній бік медалі – через стрімкі процеси урбанізації зростає кількість населення міст, збільшуються потреби мешканців, попит на базові послуги, продовольчі товари тощо. Сьогодні в містах мешкає половина населення всієї планети, а до 2050 року цей показник зросте. Щоб уникнути дефіциту ресурсів та екологічних катастроф, турбуватись про розвиток міст варто вже зараз.

«Краще місто – краще життя»

Тому щороку за ініціативи ООН в різних містах проводяться заходи під тематичним гаслом, наприклад, «Краще місто – краще життя», що дозволяє спрямовувати зусилля на створення безпечних та здорових умов проживання в містах для всіх мешканців, від престижних кварталів до спальних районів.

Позначки:
Copy link