Всесвітній день гіпнозу
Всесвітній день гіпнозу почали відзначати 4 січня з 2006 року. Його приурочили до дня смерті ірландського доктора Джека Гібсона, що присвятив свою працю лікуванню психосоматичних розладів за допомогою гіпнозу.
Читайте нашу статтю: Психологічна допомога: перші кроки
Мета заснування Всесвітнього дня гіпнозу
Метою цього свята стало донесення достовірної інформації щодо незвичного методу лікування, який набув дурної слави завдяки голлівудському кінематографу. У кінострічках часто зображали людей, що під гіпнозом були здатні на непритаманні їм вчинки або навіть злочини. Згідно з висновками лікарської спільноти, медична техніка гіпнозу не має нічого спільного з кіношною.
Цікаві події:
🧿 День фокусника (День диму і дзеркал)
🧿 День психоаналітика
🧿 Всеукраїнський день психолога
Цікава постать: Зигмунд Фрейд людина, що довела ефективність гіпнозу у лікуванні
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.
Що таке гіпноз?
Ця техніка здавна використовувалась у різних народах. Шамани входили в транс, щоб спілкуватися з духами. Знахарі використовували гіпноз для проведення обрядів та лікування.
У трансі свідомість пацієнта відкрита завдяки максимальній концентрації уваги. В цьому стані людина позбавляється від зайвих думок, концентруючись на найважливішому. Вона може пригадати такі речі, що начебто не помітила у звичайному стані. Знаходячись під гіпнозом, пацієнти виконують дії підсвідомо, а деякі здатні позбавитися страхів та роблять те, що не змогли б зробити у звичайному стані.