Всесвітній день гіпнозу

Всесвітній день гіпнозу

Всесвітній день гіпнозу почали відзначати 4 січня з 2006 року. Його приурочили до дня смерті ірландського доктора Джека Гібсона, що присвятив свою працю лікуванню психосоматичних розладів за допомогою гіпнозу.

Мета заснування Всесвітнього дня гіпнозу

Метою цього свята стало донесення достовірної інформації щодо незвичного методу лікування, який набув дурної слави завдяки голлівудському кінематографу. У кінострічках часто зображали людей, що під гіпнозом були здатні на непритаманні їм вчинки або навіть злочини. Згідно з висновками лікарської спільноти, медична техніка гіпнозу не має нічого спільного з кіношною.

Цікаві події:
🧿 День фокусника (День диму і дзеркал)
🧿 День психоаналітика
🧿 Всеукраїнський день психолога
Цікава постать: Зигмунд Фрейд людина, що довела ефективність гіпнозу у лікуванні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке гіпноз?

Ця техніка здавна використовувалась у різних народах. Шамани входили в транс, щоб спілкуватися з духами. Знахарі використовували гіпноз для проведення обрядів та лікування. 

У трансі свідомість пацієнта відкрита завдяки максимальній концентрації уваги. В цьому стані людина позбавляється від зайвих думок, концентруючись на найважливішому. Вона може пригадати такі речі, що начебто не помітила у звичайному стані. Знаходячись під гіпнозом, пацієнти виконують дії підсвідомо, а деякі здатні позбавитися страхів та роблять те, що не змогли б зробити у звичайному стані.

Позначки:
Copy link