Всесвітній день боротьби з астмою

Всесвітній день боротьби з астмою

Щоб привернути увагу всього світового суспільства до поширеної проблеми у різних країнах у перший вівторок травня проводять Всесвітній день боротьби з астмою. Від цієї хвороби страждають понад 300 мільйонів людей. Поступово бронхіальна астма, яку раніше діагностували не так часто, перетворилася на розповсюджене захворювання. Аби донести до населення планети інформацію про загрозу астми, організатори у рамках події проводять різноманітні заходи та акції.

У 2024 році Всесвітній день боротьби з астмою відзначається 7 травня.

Схожі події:
🏥 Всесвітній день боротьби проти астми і алергії
🏥 Всесвітній день хворого на бронхіальну астму
🏥 Всесвітній день легенів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Щорічне відзначення події проводиться з 1998 року, коли у першому Дні боротьби з бронхіальною астмою взяли участь 35 країн світу. Кількість держав, що приєднуються до заходів, поступово зростає. Акції проходять у рамках Глобальної ініціативи з астми (Global Initiative for Asthma, GINA) за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Головною метою заходів є підвищення рівня обізнаності з питань захворювання астмою, покращення рівня допомоги та запровадження ефективної профілактики.

Задача проведення Всесвітнього дня боротьби з астмою полягає у розповсюдженні інформації про захворювання та забезпеченні хворим вільного доступу до якісного лікування. Заходи у рамках події проходять у форматі та тематиці, встановлених GINA. Традиційно акції проводять в усіх країнах-учасницях силами національних медичних закладів із залученням громадських організацій та засобів масової інформації.

Коли будемо відзначати Всесвітній день боротьби з астмою?first

РікДатаДень
20247 травняВівторок
20256 травняВівторок
20265 травняВівторок
20274 травняВівторок
20282 травняВівторок

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link