Міжнародний день матері

Міжнародний день матері

Міжнародний день матері (International Mother’s Day) – це день, присвячений вшануванню матерів та бабусь або жінок, що замінювали їх. Щороку відзначається у другу неділю травня. Це свято материнства та любові, доброти та сімейних цінностей, свято дітей та батьків. Це сімейне та суспільне свято, що дає можливість висловити вдячність за щоденну любов, турботу та зусилля матерів. Пронизане теплими почуттями, як теплі лагідні травневі дні, свято усіх мам нагадує нам про найважливішу людину у житті кожного.

У 2024 році Міжнародний день матері відзначається 12 травня.
Схожі події:

✔️ День матері в Україні
✔️ Міжнародний день померлих матерів
✔️ Міжнародний день батька та День батька в Україні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Вітання усім матусям у цей день!

Листівки на День матері

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Міжнародний день матері бере свій початок у США і вперше відзначався в 1908 році як спосіб визнання внеску матерів у суспільство. З тих пір це свято набуло поширення та популярності по всьому світу, і тепер це всесвітнє свято материнства. Детальніше про історію створення Дня матері читайте у нашій статті.

Традиційно у цей день дарують своїм матерям подарунки, листівки або квіти та, головне, приділяють увагу та час, щоб висловити свою любов і вдячність.

На державному рівні ця подія нагадує про потреби та виклики, з якими стикаються матері, про необхідність соціальної, юридичної та фінансової підтримки материнства, що є запорукою суспільного добробуту та виховання здорових, щасливих і успішних дітей.

Коли будемо відзначати Міжнародний день матері?

РікДатаДень
202412 травняНеділя
202511 травняНеділя
202610 травняНеділя
20279 травняНеділя
202814 травняНеділя

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link