Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

8 травня святкується Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Святкова дата вибрана на честь дня народження Анрі Дюнана – швейцарського суспільного діяча, засновника Червоного хреста та першого лауреата Нобелевської премії миру. Спочатку свято називалось «День Червоного Хреста». Перше його святкування відбулось в 1948 році. Пізніше, у 1984 році, назву свята змінили на «Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця».

Схожі події:
🏥 День спонтанного прояву доброти
🏥 Всесвітній день доброти
🏥 Міжнародний день людського братерства

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний рух Червоного хреста та Червоного Півмісяця був заснований у 1963 році. На даний час він поєднує більш ніж 17 млн співробітників та добровольців по усьому світі. Головна ціль руху – це допомога усім стражденним, не поділяючи їх за критеріями достатку. Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця має свій девіз: «Разом заради гуманності».

Щорічно 8 травня Міжнародний рух ЧХ та ЧП відзначає свій день, тим самим важливу роль у справі порятунку людських життів. Користуючись нагодою, в цей день організація закликає спільноту до співпраці щодо допомоги уразливим категоріям мешканців різних країн.

Позначки:
Copy link