Міжнародний день без інтернету

Міжнародний день без інтернету

Що це за день?

В останню неділю січня святкують Міжнародний день без інтернету. Такий захід почали відзначати ще з 2000 року, коли інформаційна віртуальна мережа лише набувала такої масової популярності. На сьогодні ж інтернет – це простір, де люди працюють, навчаються, спілкуються та розважаються. У розвинених країнах суспільство жодного дня не може функціонувати без інтернету.

У 2023 році Міжнародний день без інтернету відзначається 29 січня

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Саме для того, щоб люди згадали про світ навколо них, було започатковано заходи Дня без інтернету. Свято припадає на вихідний, тому громадяни з усього світу мають можливість побути вдома та поспілкуватися з родиною та друзями офлайн. Сходити у кафе, пограти у настільні ігри, прогулятися парком або просто почати бесіду на абстрактні теми – усе це можна встигнути за цілий день. Спочатку здаватиметься, що час йде неймовірно повільно, але згодом навколишній світ захопить своїми барвами.

Схожі події: День народження Інтернету та День безпечного Інтернету

Почитайте історію виникнення подій та дізнайтеся в чому різниця між поняттями «Інтернет» та «World Wide Web», а також – скільки людей у світі користуються Інтернетом.

Коли будемо відзначати Міжнародний день без інтернету

РікДатаДень тижня
202131 січняНеділя
202230 січняНеділя
202329 січняНеділя
202428 січняНеділя
202526 січняНеділя