День зведення татуювання

День зведення татуювання

День зведення татуювання (Tattoo Removal Day) відзначають 14 серпня.

Татуювання часто сприймається як постійний знак, символ моменту, події, переконання або людини, яку ми хочемо запам’ятати назавжди. Однак з часом люди змінюються і їхні смаки, а іноді й стосунки. Те, що колись здавалося гарною ідеєю, тепер може стати джерелом жалю. На щастя, існує день, присвячений тим, хто бажає попрощатися з небажаним татуюванням – День видалення татуювання.

Історія Дня видалення татуювання

Цей день був заснований компанією Astanza Laser, провідним інноватором у галузі лазерного видалення татуювань. День був заснований з метою підвищення обізнаності про можливості та переваги безпечного видалення татуювань за допомогою лазера.

Цей день був стратегічно обраний через місяць після Дня татуювання, який є мінімальним терміном загоєння, необхідним для видалення татуювання. Він також припадає на шість місяців після Дня святого Валентина – зазвичай це час, необхідний для видалення небажаного татуювання з іменем середнього розміру, що стосується однієї з найпоширеніших причин видалення татуювання: розбите серце.

День став чимось більшим, ніж просто відповіддю на ще один день календаря. Він також має на меті привернути увагу до мільйонів людей з небажаним татуюванням і повідомити їм, що існують способи безпечного видалення татуювання за допомогою ліцензованих професіоналів.

Схожі події:
🐉 День татуювання
🐉 Всесвітній день татуювальника

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Видалення татуювання: Подорож у минуле

Мистецтво татуювання практикується вже тисячі років: археологи знаходять муміфіковані людські останки з татуюваннями, датованими ще до 3000 року до н.е. У той час як старі методи нанесення татуювання, не піддавалися виправленню, сучасні методи татуювання принесли сучасні рішення для видалення небажаних татуювань.

Лазерне видалення татуювань існує з 90-х років і досі є найбезпечнішим та найефективнішим способом позбутися небажаного татуювання. Лазерна технологія вдосконалювалася протягом багатьох років, розвиваючись від лазерів з безперервною хвилею до лазерів з Q-перемикачем. Astanza, одна з провідних компаній в області естетичних лазерних технологій, знаходиться в авангарді цих досягнень.

Як відзначити День видалення татуювань

Ця подія не лише про видалення небажаних татуювань, але й про поширення інформації та навчання людей щодо цього процесу. Ось кілька способів відзначити цей день:

Якщо ви шкодуєте про татуювання, це ідеальний день, щоб почати діяти. Проведіть дослідження і знайдіть спеціаліста, щоб записатися на перший прийом.

Якщо ви вже пройшли свій шлях видалення татуювання або вирішили розпочати його сьогодні, ваша історія може надихнути багатьох інших людей, які розглядають можливість видалення татуювання лазером. Поділіться своїм успіхом у соціальних мережах, використовуючи хештег #TattooRemovalDay.

Дізнайтеся більше про лазерне видалення татуювання: Перш ніж зважитися на процедуру, важливо вивчити такі речі, як можливі побічні ефекти, період загоєння та хто є професіоналами у цій галузі.

Цікаві факти про лазерне видалення татуювання

  • Ваше тіло виконує всю роботу
    Лазер не видаляє чорнило з вашого тіла. Він розщеплює чорнило на дрібні частинки, які поглинаються вашим тілом і виводяться лімфатичною системою.
  • Решту ви виводите з сечею
    Після того, як частинки пігменту всмоктуються через кровотік, вони потрапляють до нирок, які переробляють їх і виводять із сечею та потом.
  • Плями, схожі на паморозь, які ви бачите після сеансу видалення татуювання, спричинені парою від тепла лазера, що швидко виходить з вашої шкіри.
  • Одне налаштування не підходить для всіх. Налаштування лазера, що використовується для видалення татуювань, залежить від пігменту кольору, причому синій і зелений найважче видалити.
  • Всупереч думці більшості людей, лазерне лікування не обпікає шкіру, а скоріше впливає на пігмент на шкірі.

День видалення татуювань – це шанс почати все з чистого аркуша. Він не тільки заохочує людей зробити цей крок і позбутися небажаних татуювань, але й інформує нас про переваги лазерного видалення татуювань. Це день, щоб відсвяткувати можливість змін і свободу відпустити минуле.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про татуювання

Цікаві факти про татуювання
Позначки:
Copy link