День тренера в Україні

День тренера в Україні

День тренера в Україні відзначається щорічно 19 липня. Це свято спорту та наставництва, свято фізичної культури, виховання й педагогіки. Це професійне свято фахівців сфери фізичної культури і спорту, які ведуть навчально-тренувальну роботу, направлену на виховання та підготовку спортсменів.

Історія виникнення Дня тренера

Ідея цього професійного спортивного свята з’явилася в 1999 році. Однак офіційно День тренера було визнано лише в 2021 році, коли 24 Президент України підписав відповідний указ.

Дата 19 липня була обрана не випадково, адже саме цього дня в 1996 році Україна вперше взяла участь в Олімпійських змаганнях як незалежна держава.

Неофіціною датою відзначення Дня тренера в Україні було 30 жовтня. Ця подія також популярна у світі спорту та фізичного виховання.

Тренери відіграють важливу роль у формуванні спортивного потенціалу країни, здійснюють важливу виховну та оздоровчу роботу з дітьми та молоддю. Вони не лише навчають спортсменів техніці та тактиці змагань, але й виховують в них волю до перемоги, дисципліну, витривалість та інші якості, які необхідні для досягнення високих результатів. Саме завдяки наполегливій та професійній роботі тренерів українські спортсмени регулярно здобувають нагороди на міжнародних змаганнях і прославляють Україну своїми досягненнями.

Схожі події:
✔️ День тренера в Україні (неофіційний)
✔️ День фізичної культури і спорту України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

День тренера – це чудова можливість висловити подяку та визнання тим, хто присвятив своє життя спорту та фізичному вихованню.

Цього дня можна організувати святкові спортивні заходи або присвячені спорту та здоровому способу життя, провести спортивні змагання або майстер-класи від відомих тренерів та спортсменів. Ця свято не лише тренерів, а й їх вихованців! Також це чудова нагода для того, щоб привітати свого тренера, подякувати йому за його роботу, наставництво та підтримку.

Листівки на День тренера України

З Днем тренера України! Успіхів та перемог! | Вітальна листівка - Листівка на День тренера
З Днем тренера! Найкращому тренеру картинка| Вітальна листівка - Листівка на День тренера
З Днем тренера! Вітання й подяка! | Вітальна листівка - Листівка на День тренера

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про футбол

Цікаві факти про футбол
Позначки:
Copy link