День симфонічного металу

День симфонічного металу

День симфонічного металу (Symphonic Metal Day), що відзначається щороку 13 листопада, – це данина величному злиттю класичної оркестрової музики з грубою силою важкого металу. Цей жанр, також відомий як оперний метал або оперний метал, зародився в культурних плавильних котлах Скандинавії та Нідерландів. Це день для шанувальників і новачків, щоб зануритися в атмосферні та театралізовані вистави, які визначають симфо-метал.

Витоки та впливи Дня симфонічного металу

Коріння симфо-металу глибоко переплітається з різними музичними стилями, включаючи пауер-метал, готику та нову хвилю британського хеві-металу. Характерним звучанням жанру є багате поєднання клавішних, гітар, струнних, хорів, трубних органів і барабанів. Часто повноцінне звучання живого оркестру імітується за допомогою клавішних синтезаторів для створення характерної атмосфери жанру.

Зародження симфо-металу можна простежити до піонерської роботи Celtic Frost у 1987 році, чий вплив проклав шлях для майбутніх гуртів. Такі знакові гурти, як Nightwish, Haggard, Edenbridge та Therion стали синонімами жанру, в той час як гурти на кшталт Metallica час від часу бавилися в симфо-стилі, доносячи його до ширшої аудиторії.

День музичних досліджень

День симфо-металу – це чудова нагода зануритися у дискографії улюблених гуртів та відправитися на незвідані території гуртів, які ви ще не відкрили для себе. Це день, коли можна поділитися пристрастю до цього унікального жанру з друзями та колегами, поширюючи інформацію та музику, що втілює силу та емоції симфо-металу.

Найкращі гімни симфо-металу

На честь свята, ось неповний список квінтесенційних треків симфо-металу, з якими варто ознайомитись1:

 • “Ghost Love Score” – Nightwish
 • “Unleashed” – Epica
 • “Kingdom of Heaven” – Epica
 • “Dark Chest of Wonders” – Nightwish
 • “The Poet and the Pendulum” – Nightwish
 • “Monolith of Doubt” – After Forever
 • “Universal Death Squad” – Epica
 • “Panic Attack” – Dream Theater
 • “The Promise” – Within Temptation
 • “Ghost Opera” – Kamelot

Щоб по-справжньому вшанувати День симфонічного металу, наповніть своє оточення музикою цього жанру, від класики до найновіших хітів. Беріть участь у дискусіях про історію жанру, його еволюцію та майбутнє. Незалежно від того, чи є ви фанатом протягом усього життя, чи допитливим новачком, День симфонічного металу – це відкрите запрошення відчути грандіозне поєднання симфонічних мелодій та громоподібної потужності металу.

Symphonic Metal Day – це більше, ніж просто свято жанру, це визнання новаторського духу музики, яка наважується об’єднати, здавалося б, розрізнені світи в гармонійне і потужне ціле. Тож 13 листопада нехай грає музика, а симфонія і метал об’єднують

Схожі події:
🎵 Міжнародний день віолончелі
🎵 День «Обійми барабанщика»
🎵 Всесвітній день техно-музики

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

 1. https://metallair.org/its-november-13th-its-national-symphonic-metal-day/ []
Позначки:
Copy link