День словотворця

День словотворця

Щороку 3 травня відзначається День словотворця (Wordsmith Day) або День майстрів слова. Майстри слів — це ті, хто створюють слова у такий спосіб, щоб резонувати з читачами та залишати незабутнє враження. Це свято письменників, поетів, журналістів, сценаритсів, блогерів, лекторів тощо. Від книг і статей до діалогів у фільмах, сила ретельно продуманих слів має потенціал, щоб надихати, спонукати, змінювати нас та світ, в цілому. Ця подія про магію слів і людей, які з ними працюють.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день письменника
✔️ День поета
✔️ День журналіста України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

«Словотворець», як професія чи ремесло, передбачає майстерність у використанні мови, вплітаючи слова в мистецтво, що має силу впливу та залишає слід. Автори з допомогою слова створюють інструментив пливу, виховання та шедеври творчості, перетворюючи слова в думки та ідеї, подібно до того, як коваль працює з металом, щоб створити новий інструмент або ювелірний виріб.

Письменництво та словотрення — це мистецьке ремесло, яке передбачає створення чогось незвичайного з мови та слів. Головне, щоб слово служило добру і не перетворювалось на інструменти пропаганди.

Позначки:
Copy link