День пам’яті святого пророка Єзекиїла

День пам’яті святого пророка Єзекиїля

21 липня (3 серпня) християнами відзначається День пророка Єзекиїля. Жив цей святий на межі VII-VI століть до н.е., у часи Єремії та Данила. Народився Єзекіїль – нащадок давнього роду Левія у місті Сарір в сім’ї священника Вузиї. Сам Єзекіїль обрав той же шлях, що і батько.

Схожі події: День пам’яті святого пророка Авдія та День пам’яті Пророка Єремії

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У віці 25 років, після завоювання Єрусалиму Навуходоносором, пророк разом з багатьма іншими потрапив у вавилонський полон. В ці часи його дім в селищі біля річки Ховара став духовним центром для юдеїв-вигнанців. Після 5 років полону пророк, молячись на берегу річки, вперше отримав одкровення – видіння про майбутнє людства та долю єврейського народу.

Окрім дару пророкування Єзекиїль отримав від Бога дар чудотворення, як пророк Мойсей. Одного разу він допоміг євреям втекти від переслідування халдеїв та силою молитви утворив через річку Ховара (розділив її) перехід, а потім під час голоду вимолив у Творця їжу для голодуючих. Все своє життя він пророкував, своїми полум’яними промовами закликав людей до покаяння, викриття відступництва від істинного Творця, робив дива.

За те, що пророк викрив ідолопоклонство одного єврейського князя, його жорстоко стратили, розірвавши на частини. Усі повчання та пророцтва Єзекиїля записані в книжці, яка отримала назву на його честь, та додані до Біблії.

Коли будемо відзначати День пам’яті святого пророка Єзекиїля?

РікДатаДень
202421 липняНеділя
202521 липняПонеділок
202621 липняВівторок
202721 липняСереда
202821 липняП’ятниця

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link