День нігтів

День нігтів

День нігтів (Nail Day) – щорічне свято, пов’язане з нігтями, яке відзначається 5 травня. Ця подія присвячена мистецтву акрилових і накладних нігтів.

День нігтів заснований британською компанією Elegant Touch, що розробляє накладні нігті різноманітних кольорів і розмірів. Компанія заснована Саймоном, це фармацевт, який продавав акрил і накладки для нігтів, який побачив можливість зробити революцію на ринку нігтів. Побачивши можливості в акрилових нігтях, він захотів розробити продукт, який би дозволив проводити менше часу в салоні та спростити процес прикрашання нігтів.

Схожі події:
✔️ День манікюрниці
✔️ Міжнародний день краси

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Компанія Elegant Touch заснувала це свято на своїй любові до нігтів та допомогти своїм клієнтам виражати свою індивідуальність.

Як відсвяткувати цю подію? Засновники свята пропонують просто опублікувати свій улюблений дизайн нігтів ваш вибір у соцмережах, використовуючи хештег #NailDay. Влаштуйте вечірку у манікюрному салоні, фотографуйтеся з друзями та творчо створюйте дизайн. Поділіться фотографіями в соцмережах і повідомте всім, який сьогодні день.

Також в цей день організовують заходи, що сприяють здоров’ю та гігієні нігтів, про правильний догляд за нігтями. День нігтів – це день здоров’я, краси, мистецтва та гарного настрою.

Позначки:
Copy link