День моди

День моди

Щороку 9 липня ми відзначаємо День моди (Fashion Day), свято особистого стилю та індивідуальної естетики. Цей день надає можливість кожному продемонструвати своє унікальне ставлення до моди за допомогою одягу та аксесуарів. У сучасному суспільстві, де кожна людина має особливий спосіб вираження свого стилю, мода стає важливою частиною колективної ідентичності.

День моди, який вперше відзначили у 2016 році у США. Його витоки можна простежити у сфері соціальних мереж. Незалежно від того, звідки виникло це свято, День моди набув значної популярності з моменту свого заснування.

Схожі події:
✔️ Міжнародний день спідниці
✔️ День спідньої білизни
✔️ Міжнародний день тренувальних штанів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Сприйнятий як публічний протест проти панівних модних тенденцій, що диктуються великими модними корпораціями, День моди став визначною подією, особливо для ЛГБТК-спільнот та окремих людей по всій країні. Цей день дає їм змогу приймати свій модний вибір, не боячись осуду чи критики. Для тих, хто прагне увірватися в індустрію моди, День моди слугує можливістю заглибитися в багатогранний світ моди, відчути, як різні люди інтерпретують і виражають моду за допомогою обраного ними вбрання та макіяжу.

Коли будемо відзначати День моди?

РікДатаДень
20249 липняВівторок
20259 липняСереда
20269 липняЧетвер
20279 липняП’ятниця
20289 липняНеділя
Позначки:
Copy link