День спідньої білизни

День спідньої білизни

5 серпня кожен рік проводиться День спідньої білизни. Народилося свято в Америці за ініціативою компанії Freshpair, яка цю саме білизну й продає. Ця компанія у 2013 році організувала у Нью-Йорку цікавий марафон з метою побити світовий рекорд Гіннеса. Фішка рекорду в тому, що він регламентує найбільшу кількість людей, яка зібралася разом в одному місці у білизні. В той рік на Таймс-сквер зібралося більше 800 осіб, але цього було недостатньо для встановлення нового рекорду. Події не відбулося, але з’явилося нове свято.

Не всі знають, що перша спідня білизна призначалась для захисту основного одягу від плям поту. Це стосується не тільки трусів – мова йде і про бюстьє, корсети, боксери, спортивні топи і навіть деякі моделі купальників.

Головна мета дня білизни – підкреслити красу людського тіла, допомогти багатьом прийняти себе, просунути «образ тіла» в суспільстві як абсолютно природнього явища. Спочатку всі акції та ініціативи були спрямовані на жінок, але чоловіки охоче підтримали цю концепцію.

Позначки: