День ідеальної сім'ї

День ідеальної сім’ї

День ідеальної сім’ї (Perfect Family Day) – це щорічне свято, яке відзначається 18 липня. Це день, присвячений визнанню важливості міцних сімейних зв’язків і святкуванню всіх тих чудових речей, які роблять нас сім’єю. Цей день – можливість показати своїм рідним, як багато вони для вас значать, і провести час разом. Це день, щоб оцінити любов, повагу, довіру та розуміння, які є основою ідеальної сім’ї.

Ідеальної сім’ї не існує. І це свято не про ідеальну сім’ю, а про щасливі миті разом, про теплі спільні спогади, про сімейні традиції та способи комунікації, про сімейні цінності.

Історія виникнення Дня ідеальної сім’ї

Поняття ідеальної сім’ї може відрізнятися в різних сім’ях, і це не проблема. Психологи стверджують, що не правильно прагнути ідеальності у батьківстві та сім’ї, це недосяжно та провокує вигоряння. Ідеальна сім’я існує у нашій уяві і ми можемо лише прагнути побудови міцної й доброзичливої сім’ї, прагнути покращення стосунків між усіма її членами. Така сім’я має стояти на фундаменті любові, поваги, довіри та розуміння. Незалежно від того, чи це нуклеарна сім’я, чи розширена сім’я, чи неповна сім’я, вона може бути ідеальною, якщо кожен її член знає цей фундамент.

Для створення ідеальної сім’ї важливий батьківський приклад, а не батьківське виховання. Батьки відіграють важливу роль у створенні образу ідеальної сім’ї. Батьки заохочують і підтримують емоційний, фізичний, соціальний та інтелектуальний розвиток дитини. Батьки колись були дітьми, тому існує ймовірність того, що те, як їх виховували в дитинстві, може вплинути на те, як вони виховують своїх дітей.

Існують різні стилі виховання, що значною мірою залежать від культури середовища, освіти, релігійності. Батьки мають ключ до створення ідеальної сім’ї. Завдяки повільному вихованню ви дозволяєте своїм дітям досліджувати світ у власному темпі, тоді як позитивне виховання передбачає організовану діяльність, спрямовану на розвиток талантів ваших дітей. Турботливий стиль виховання допомагає забезпечити можливості для розвитку ваших дітей та їхніх темпераментів, тоді як дельфінячий стиль може підтримувати баланс у житті ваших дітей – авторитетний, але не авторитарний. Отже, можливість створити ідеальну сім’ю залежить від того, наскільки ефективно ви, як батьки, опануєте і застосуєте свої хороші батьківські навички.

Читайте нашу статтю: Книги для батьків: добірка

Добірка книг для батьків

Як святкувати День ідеальної сім’ї

 • Вирушайте на пікнік, візьміть улюблені закуски, напої та ковдри для сімейного пікніка. Відвідайте парк, пляж або просто двір біля будинку, щоб провести день сімейних розваг.
 • Пограйте в настільну гру
 • Сходіть у кіно та насолоджуйтесь попкорном та закусками під час перегляду фільму. Або перегляньте сімейний фільм вдома, але разом.
 • Влаштуйте вечір ремесел. Розкрийте свої творчі здібності та проведіть час за створенням мистецьких проектів разом із сім’єю. Пошукайте в Інтернеті легкі проекти, які можна зробити своїми руками, і проведіть мистецький вечір.
 • Вирушайте в похід. Досліджуйте природу з сім’єю в поході. Візьміть з собою закуски та пляшки з водою, щоб підкріпитися. Насолоджуйтеся свіжим повітрям і компанією один одного.

Час разом – найцінніший!

Схожі події:
✔️ Міжнародний день сім’ї
✔️ Всесвітній день батьків
✔️ Міжнародний день пікніка
✔️ День гри (Ігровий день)

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Чому важливий ідеальний сімейний день

 • Сприяє якісному проведенню часу разом
  Визначений день для проведення якісного часу з родиною – це чудовий спосіб переконатися, що кожен знайде час у своєму напруженому графіку, щоб зібратися разом і зблизитися. Планування веселих заходів, таких як перегляд фільмів або похід на вечерю, дозволить отримати максимум задоволення від компанії один одного і створити спогади, які залишаться на все життя!
 • Сприяє спілкуванню та взаєморозумінню
  Сімейний день дає можливість усім членам сім’ї краще пізнати один одного і зрозуміти різні точки зору. Він дає батькам можливість взяти на себе ініціативу у навчанні своїх дітей важливим життєвим урокам, а братам і сестрам – поділитися ідеями та досвідом у доброзичливій атмосфері.
 • Демонструє сімейні цінності та традиції
  Спеціальний день, присвячений святкуванню сім’ї, створює платформу для передачі традиційних цінностей і культури від одного покоління до іншого. Це також дає вам можливість запровадити нові ритуали або теми для обговорення, які демонструють справжню силу вашого сімейного зв’язку.

День ідеальної сім’ї – це день, щоб відсвяткувати унікальний зв’язок, який об’єднує сім’ї. Це день, щоб оцінити любов, повагу, довіру і розуміння, які є основою ідеальної сім’ї. Це день, коли можна провести час разом, поспілкуватися та краще зрозуміти один одного, а також продемонструвати сімейні цінності та традиції. Тож нехай День ідеальної сім’ї запам’ятається вам веселими розвагами, смачними стравами та незабутніми спогадами! Хай таких днів протягом року буде якомога більше.

Навіть у наважчі часи, важливо шукати можливості створення теплих спогадів і моментів щасливого дитинства – це безцінний внесок у ментальне здоров’я дитини. Як що маєте можливість подарувати щасливі миті дитинства для своїх або чужих дітей – зробіть це!

Коли будемо відзначати День ідеальної сім’ї?

РікДатаДень
202418 липняЧетвер
202518 липняП’ятниця
202618 липняСубота
202718 липняНеділя
202818 липняВівторок

Читайте нашу статтю: 10 заповідей для батьків

10 заповідей для батьків
Позначки:
Copy link