День «Чоловіки готують вечерю»

День «Чоловіки готують вечерю»

День «Чоловіки готують вечерю» (Men Make Dinner Day) відзначають щорічно у перший четвер листопада. Ця подія походить із США. День “Чоловіки готують вечерю” був заснований, щоб допомогти тим чоловікам, які, можливо, ніколи не готували за межами барбекю, і яких трохи лякає кухня. Сенді Шаркі засновниця цього дня, мала на меті продемонструвати, що чоловіки можуть бути справжніми чарівниками на кухні і допомагати готувати смачні та вишукані страви.((https://www.menmakedinnerday.com/home/index.php))

День «Чоловіки готують вечерю» – ця жартівлива подія, не для тих чоловіків, які регулярно готують та отримують задоволення від цього процесу. Це свято про чоловіків та хлопців, які бояться кухні, миття посуду та не вміють готувати.

Для відзначення цього свята знадобиться почуття гумору, трохи творчості та бажання зробити приємне близьким і створити теплі спогади, а можливо, й смачні! Не бійтеся помилок, зіпсованих продуктів, обгорілих пателень. Підказка: найлегше приготувати салат, ще й корисна вечеря вийде!

Як відзначити День «Чоловіки готують вечерю»

Існує кілька правил святкування Дня “Чоловіки готують вечерю”:

  • не можна смажити барбекю
  • заборонено розігрівати залишки їжі
  • забороненого замовляти піцу або іншу готову їжу
  • зробіть все самостійно, без допомоги
  • приберіть після вечері та помийте посуд.

Попри те, що гендерні ролі у світі стають менш жорсткими, все ще є багато чоловіків, які не навчені готувати і не беруть на себе ініціативу або впевненість, щоб вийти на кухню і приготувати їжу для себе, для сімʼї або коханої людини.

У 2023 році День «Чоловіки готують вечерю» відзначається 2 листопада.
Схожі події: 
🚹 Всесвітній день чоловіків
🚹 Мовембер
🚹 Всесвітній день бороди

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link