День альпініста (Міжнародний день альпінізму)

День альпініста (Міжнародний день альпінізму)

Кожен рік 8 серпня відзначають своє свято ті, хто не бояться висоти і завжди готові підкорити нову вершину, – альпіністи – День альпініста (Міжнародний день альпінізму).

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про гори

цікаві факти про гори

День альпініста в історії

Це свято засноване на честь підкорення найвищого піка Альп – 4810-метрового Монблану. 8 серпня 1786 року альпініст та лікар за професією Мішель-Габріель Паккард та провідник Жак Бальма за 24 години дісталися до вершини гори. Сучасний рекорд – майже 5 годин (без трьох хвилин) – належить іспанцю Кілліану Джорнету. Монблан ще з середини XVIII століття приманював до себе мандрівників. Щороку в долині Шамоні збиралося декілька сотень охочих дістатися піку Монблану, але всі сходження закінчувалися невдало. 

Схожа подія:
Міжнародний День Гір

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Кого привітати у Міжнародний день альпінізму?

Це професійне свято не тільки для гірських підкорювачів, але й для тих, хто займається та заробляє промисловим альпінізмом. Висотних будівель стає все більше, а застосування будівельних лісів можливо не всюди. Тому фахівці, які можуть пофарбувати фасади, помити вікна, прибрати з даху кригу та сніг, просто необхідні.

День підкорювачів нових висот – свято з присмаком адреналіну та азарту. Для професіоналів цієї справи та любителів – це день зустрічей, обміну досвідом, можливість ще раз перемогти себе чи встановити новий рекорд. Цей день відзначають сміливі та рішучі люди, які завжди готові продемонструвати безмежність людських можливостей.

Листівки на День альпініста

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Позначки:
Copy link