Всесвітній день знищення військової іграшки (відмови від військової іграшки)

Всесвітній день знищення військової іграшки (відмови від військової іграшки)

7 вересня у світі прийнято відзначати День відмови від військової іграшки, або День її знищення.

Схожі події:
🔫 Міжнародний день знищення зброї
🔫 Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування події

Ініціатором затвердження цього дня є Всесвітня організація допомоги сиротам та дітям, позбавленим піклування рідних батьків. Вперше з цією ідеєю організація виступила у 1987 році, наступного року починання підтримали у різних країнах.

Плюси та мінуси військової іграшки

Військова іграшка стала приводом для суперечок лікарів і психологів. Одні вважають, що при правильному вихованні така іграшка розвиває у хлопчиків сміливість, вірність Батьківщині, бажання захищати та допомагати слабким. Інші стверджують, що сучасні військові іграшки здатні програмувати дітей на агресію, створюють невірне уявлення про смерть, демонструючи це явище як щось повсякденне. 

Мета події

У цій дискусії неоднозначним виглядає і один з варіантів назви цього всесвітнього дня, в якому присутнє слово «знищити». Кожен повинен розуміти, що відповідальність за ігри дітей лежить на батьках, суспільстві та державі. Цей день – привід не лише замінити усі агресивні іграшки своєї дитини на конструктори, персонажі мультфільмів, м’які іграшки, а ще й замислитись над тим якими іграшками та як граються наші діти.

Українські діти сьогодні граються у війну, але це лише відлуння реалій сьогодення, війни та потреби у захищеності.

Ми всі сьогодні бачимо наслідки мілітаризації дитинства, наш ворог росія майстерно зомбує суспільство ще з дитсадочків, готуючи жорстоких вбивць та прихильників війни й неонацизму.

Позначки:
Copy link